Püsimeik

Lõpuks, peale kahte aastat unistamist püsimeigist, tegin lõpuks ära. Jutt käib siis püsimeigist kulmudele. See on ammu teada fakt: Kui naisel on kulmud joonistatud, on tal automaatselt nägu peas. Naine ilma kulmudeta on justkui sebra ilma triipudeta.  Varem käisin igakuiselt Beautiqu Ilusalongis ja Liisa hoolitses mu kulmude eest väga hästi. Aitäh, Liisa! (Oma ala parim) 🙂  Peale hooldust kaunid kulmud püsivad kuskil nädalakese, värv tuhmub juba peale esimest paari pesu ja karv kasvab tagasi ning tuleb ise käed külge panna. Kui aga ilusat kulmukuju joonistada ei oska, on tagajärg pehmelt öeldes inetu.

636068040613553007-823747378_odyssey
Vahe on märgatav eks?
f4c20126b34cb821c07e7c89da22cfec
Aga mis siin juhtus? :O

 

zebra
Kus mu triibud on? Ma olen nii paljas ilma nendeta

 

Otsustasin loomulikult Julia püsimeigi kasuks, ikkagi parim püsimeigi tegija Eestis. Nende fb lehel oli kukrule hea pakkumine, nimelt hakkas tööd tegema Julia käe all õppinud praktikant ja püsimeigi hinnaks tuli mulle 80 eurtsi, hooldusesse läksin aga Julia juurde, kes tegi lõppviimistluse ning see oli 60 eurtsi. Nende hinnakirja ja fb lehe leiad SIIT.

Ma olen absoluutselt ja tõsiselt rahul nende tööga ja tulemus on fantastiline. Ma lähen magama ja mul on kulmud, ma ärkan ja mul on kulmud ja seda kogu päeva vältel. Ainus, mis tegema pean on ettejoonistatud kulmu järgi neid aegajalt kitkuma. Thats it! Milline mugavus. Kes tahab elada mugavat elu ja ei viitsi või ei ole aega käia hoolduses iga kahe nädala möödudes siis soovitan kohe julgelt lasta teha püsimeik. Olgu selleks siis kas kulmud, silmalainer, huuled vms. Pluss rahaliselt on see ka mõistlik investeering. Igakuiselt läheb umbes 10 eurtsi kulmudele?  Tulemus kestab maksimaalselt kaks nädalat, püsimeigiga aga kestab tulemust 1.5 aastat kuni 2 aastat olenevalt inimesest. Minul valus polnud, pigem kõdi ja aevastus tahtis peale tulla. Tuimestust loomulikult tehakse ka. Esimene protseduur kestab kuskil 1.5-2 h ja hooldus kokku umbes 30 min.

Tulemused

IMG_9800

20170512_172127076_iOS

20170512_173646068_iOS
Veits on kitkumata aga pole vast hullu

Lisan julmaks võrdluseks teile siia veel paar naljakat kulmudisaini. Kes ei tahaks endale selliseid kulme? 😀

eyebrow-emgn-3.jpg

Mis teie arvate püsimeigist? Tasub ära?

 

One thought on “Püsimeik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s