Mida endas muudaksin (välimus)?

Oleks see minu teha siis ma oleksin üldse sündinud….

Megan_Fox_2014
Pilt wikipediast

Megan Foxina! 😀 Aga noh, elul olid minuga sootuks muud plaanid.

Mida ma siis endas muudaks õigupoolest? Jah, ma tean: “Iseenda nahas peab olema õnnelik” ja “Kui sa ei armasta iseennast siis ei armasta sind keegi teine ka”. Olen kursis nende lausetega ja olen endaga leppinud aga see ei tähendaks, et mul ei oleks salajasi fantaasiad, milline ma tegelikult sisimas (välimuselt) välja tahaksin näha. Ma usun, et ma ei ole kaugeltki mitte ainukene inimene maailmas, kes tahaks nipet-näpet kuskil midagi endas muuta.

Mõned asjad on muudetavad…näiteks kehakaal, soeng, garderoobi valik, stiil jms. Teised asjad on muudetavad suure raha eest..näiteks nina kuju, rindade suurus, kohevus juustes jms. Kui ülearuseid tonne taskus ei ole siis viimased väljatoodud asjad ei ole mittekuidagi muudetavad ja tuleb leppida sellega, mis sulle antud on. Raha eest on võimalik võidelda ka vanadusega..kortsude silumine, täitesüstid ja muu taoline.

Mina isiklikult tahaksin lahti saada enda kõhul olevatest pisikestest operatsiooni armidest. Mul on tehtud pimesoole op ja eemaldatud tsüst, nendest armidest tahaksin (ideaalis) vabaneda, kuigi neid ei ole otseselt näha…teistele inimestele. Selleks on ka vaja märgatavalt palju lisaeurosid, et neid arme eemaldada.

Seejärel sooviksin vabaneda pisikeselt päästerõngast, mis minu kõhtu ümbritseb. Tee, mis tahad..kõigepealt kaob rasv igaltpoolt mujalt, kui sealt. Ma võin näost välja näha, kui anoreksik aga kõhu ümber on ikka päästerõngas alles. Mis ma sellega tegema peaksin? Ma ei ole nõus hakkama veganiks, oma toidulaualt välja jätma eluks ajaks nisu, piima ja muud tooteid. Kui see oleks ainuke võimalus saada siledat kõhtu siis ei tänan, ma ujun oma rõngaga rahumeeli edasi läbi elu.

Hmm…ma tahaks, et mu kõrvad oleks rohkem vastu mu pead, sest mu juuksed on üsna õhukesed(juuksed on õhukesed, eks?) ja tekib olukord, kus mu kõrvad on juuste vahelt väljas ja ma näen välja nagu keegi kellel on suured kõrvad.

Järgmise asjana ongi juuksed….neid võiks umbes 3 korda rohkem olla mul peas, kui mitte veelrohkem.

Mul on üks silm natukene väiksem kui teine või siis mu silmalaug vajub ühe silma peale rohkem, kui teine ja see tekitab tunde nagu mul oleks üks silm suurem, kui teine. Kui ma piltidel megapalju ei pinguta siis näen ma  välja nagu ma oleks kümpi saanud ühe silmaga.

Näonahk…minu suurim mure. Enda kombineeritud näonaha asemel sooviks ma lihtsalt endale normaalset näonahka, kus ei elutseks nööpnõela suurused poorid ja igast muud iseärasused.

Tagumik ja rinnad on puhtalt raseduse ja sünnituse tagajärg. Siin on vaja vaid 3000 eurot ja kõvasti tuharatrenni, et olla omas vormis tagasi, mis oli siis enne rasedaks jäämist.

Aga muidu olen ma täitsa rahul 😀

megan
Pilt võetud Pinterestist
IMG_3296
Pilt võetud erakogust

 

Millega teie enda juures rahul ei ole või tahaksite muuta?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s