Lapsega seotud jutt

Ma lihtsalt niisama kirjutan üles aktuaalsed “probleemid” seoses lapsega, mis meil oma 10 kuusega kodus aset leiavad.

  • Maast laeni kardinad, mille küljes laps ripub. Ma ei ole veel välja mõelnud kuidas või millega kardinad kõrgemale kinnitada. Jyskist ostetud kardinakinnitid ei ole hea variant. 😀

 

  •  Nurgakaitsmed klaasist lauale ja kapinurkadele. Annabel kisub kõik küljest ja siis sööb neid. Ilmselt peab oma muhud kätte saama ikkagi.

 

  • Annabel närib absoluutselt kõike: diivaninurki, patju, kampsuneid, riideid, kapiääri jne. Ma ei tea enam, kuidas oma kodu kaitsta ühe närilise eest. Diivanil on küll pleedid peal aga aegajalt ta ikkagi avastab, et seda saab pealt kiskuda ja siis suure isuga kisub diivanist aga kiude välja. Mina avastan ja poetan jälle pisaraid.

 

  • Annabel kisub kõik jalanõud ja sokid jalast ära ja siis külmetab. Eriti õues ja sellise ilmaga nagu praegu! Lisaks kaovad ühtelugu need sokid ja jalanõud ära, sest ta viskab need vankrist välja. Peab hakkama kummitaldadega sukapükse ilmselt ostma ja korraliku kombeka koos jalaosadega.

 

  • Laps on otsustanud magama hakata päevas ainult ühe korra. Kui ta ärkab kell 07 siis ta magab 10-12 ajal või 11-13 ajal ja TERVE ülejäänud päeva on üleval ja õhtul hakkab jonnima. psps: Õues kärus ei jää magama, kodus voodis ka mitte, rõdul kärus ka mitte.  Aa, õhtul jääb magama 20-21 ajal. Miks ei võiks lihtsalt ühe korra veel magada? 🙂

 

Beebid-Kes neid siis üdinisti mõistab, eks?

Kui kellelgi on häid soovitusi, kuidas oma kodu kaitsta oma beebi eest siis need on teretulnud 🙂

 

 

Mul on kodus SAMAMOODI 😀

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s