Yaga müügikeskkond

Mallukas kirjutas hiljuti netis asjade müümisest, vaata tema postitust SIIT. Tšekkisin selle YAGA ostu-müügi keskkonna üle ja otsustasin ka oma nänni sinna üles riputada ja erinevates fb gruppides olevad müügipostitused ära kustutada.

Lühidalt Yaga-st: Tegu on siis netikeskkonnaga, kus on võimalik osta-müüa. Erinevalt teistest sarnastest müügilehtedest, hoiustavad nemad ostja poolt tasutud tasutud rahasummat niikaua enda käes kuniks ostja ei ole läbi veebikeskkonna kinnitanud, et on oma toote kätte saanud. Pildi üles panemisel tuleb kindlasti määrata hind, võimalik on ka märkida, et antud toode on TASUTA. Soovi korral saab täita lisainfo: suurused, asukoht, kuidas ostja kätte saab toote jne. Kui minu jutt jääb keeruliseks, siis  vaata nende kodukat lähemalt SIIT. Mainin siinkohal ära, et tegu ei ole küsitid postitusega, seega keegi ei palunud mul seda asja proovida ning seejärel sellest kirjutada.

Kes ei viitsi lk-le minna siis mõned tähtsamad küsimused-vastused Yaga kohta:

pilt1

Mul on meeeeletult palju beebiriideid ja muid beebitarvikuid, mis istuvad nukralt kastides ja ootavad, et neid taaskasutataks. Samuti on mul palju USA päristolu tutikaid laste riideid, näiteks Koala kids ja Carters, mida pole  kordagi kantud ja sildidki küljes.

FB-s asjade müümine on puhas kannatuse proovile panek ja täiskohaga töö! Mul on puhtad, terved, uued või uueväärsed asjad rippunud fb erinevates gruppides üleval pool aastat ilma, et keegi huvi tunneks nende vastu. Hinnad on näiteks bodidel vahemikus 1-3, olenevalt, kas body on kantud varasemalt või sildid küljes ja täiesti uus. Kas seda on teie meelest palju küsitud? 🙂  Lähtun sellest põhimõttest, millise hinnaga oleksin mina neid nõus ostma.

Kui tegu on mõne tuntud brändi tootega, näiteks Carters jumpsuit, mille hind on e-poest tellides 15 eur+saatmiskulu ja mul on see jumsuit kasutamata kujul  ja hinnasildid ripuvad küljes siis loomulikult ma ei raatsi seda 3 euroga maha müüa. Ma ei müü seda ka 15 või 13 euroga vaid leian mõne ostjasõbraliku kesktee, näiteks 7-10 eurot. Mul on “kohe olemas” toode, mis on ühe kolmandiku võrra või enamgi odavam. Peaks ju ligi küll kutsuma küll, ei?

Igaljuhul sain Malluri käest nö. inspiratsiooni ja võtsin selle aja eile ning hakkasin asjaga tegelema. Pakkisin lapse kokku, võtsin läpaka ja suundusin kalamaja poole lootes, et Anna jääb magama ja ma saan mõnes hubases kohvikus maha istuda, kohvi juua ja Yaga-sse asju riputama hakata. Tee pealt leidsin Kopli Restorani, mis vastas minu kriteeriumitele. Mul oli vaja laps  õue vankrisse magama jätta nii, et ma saaksin ise sees istudes tal silma peal hoida. Kohvik/resto oli üsna tühi sel ajal, 15.00 -17-00 ja ma sain rahulikult üksinduses istuda, kukeseene pastat süüa ja oma asja teha. 🙂

 

Mõned pildid veel ahvatluseks või nii:

Paljud asjad on veel üles pildistamata, üritan siiski lähiajal sellega tegeleda ja usinalt ka ülejäänu Yaga keskkonda üles panna. Lisaks beebi/laste riietele ja tarvikutele on mul seal ka mõned naistele mõeldud riided/jalanõud müügis. Mine vaata minu lk-d SIIT. 

PS: Leidsin Malluka postituse alt kommentaariumist taolise vastuse, loodan, et keegi ei kurjusta, kui selle siia lisan infoks Yaga kohta.

kommentaar
Juhtumisi on ka selle kommentaari autor Aune, nii äge 🙂

 

Mis gruppides, lehekülgedel tegelete teie ostu-müügiga? Kus on kõige kergem asju müüa/osta?

2 thoughts on “Yaga müügikeskkond

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s