Täna ei olnud hea….

päev. Närviline, pingeline, kiire ja üldse-nõme päev oli!

Hommikul ärkasin peavalu ja hambavaluga, kurk oli natuke haige ja pea paks. Kella 11-ks pidi vanaema tulema, et Annabeli jälgida natuke, et saaksin finantsarvestuseks veel õppida ja mõtteid koondada. Läks aga hoopis teisiti.

Kristjan pani mulle kella 14-ks hambaarsti juurde aja ja seal olles sain teada, et mul tarkusehammas lõikunud ja see on põletikus (pidi üsna tavaline olema). Mul on varasemalt ka tarkusehambaga jantimist olnud, nimelt ei tahtnud teine ilma abita lõikuda ja oli vaja kirurgi sekkumist. Tore ja armas hambaarst Kristina Veetamm (Kaarli Hambapolikliinik) tegi mu jälle korda ja kirjutas antibiootikumid. Panime uue aja ja tulin selleks korraks tulema.

Kooliteel hakkas mul silme-eest virvendama ja tikkus peale migreenihoog, oh imet, ei olnud mul ka ühtki ravimit käepärast võtta. Koolis oli asi juba üsna hull.ma ei näinud lugeda ja vaateväli oli üsna kitsaks pressitud. Läksin mina viimases lootuses maja pealt otsima inimesi, kellel võiks valuvaigistid kaasas olla-leidsin kooli buffetist kursaõe ja neelasin kohe 800-se ibumetini sisse. Selleks ajaks, kui ravim tööle hakkas ja mul silmanägemine ja eluisu taastus, oli aeg juba hakata tööd tegema.

Suurt midagi head mul selle töö kohta öelda ei ole! See oli minu jaoks absurd! Niii raske, mahukas ja mu loogika ei ühtinud üldse sealse loogikaga, kui seal üldse sai loogikaga midagi pistmist olla ning lisaks mu kalkulaator ei töötanud kuna Annabel oli selle ilmselt kuskilt kätte saanud ja oma süljenäärmetega sellele üks-null teinud. Mõnus! Küsisin siis õpetaja kalkulaatorit ja tegin niipalju, kui suutsin, jõudsin, oskasin. Seal ei olnud midagi saatuse hooleks jätte. Suure tõenäosusega ootab mind korduseksam. Kuidas ma selle läbi kavatsen teha? Jumal seda teab!

Ilma häbita tulin pisar silmis koolist tulema. Mulle ei mahtunud pähe lihtsat, kui aeglane ja loll ma ikkagi olen. Kõik ülejäänud ained on minu jaoks mõnusad, võrdlemisi kerged ja kõik tuleb kuidagi iseenesest aga majandusarvestus/maksundus/arvutamine….tõesõna, ma õpin selle vene keele ennem ära, kui ma jagan majandusarvestust. Ilma naljata!

Otsin endiselt praktikakohta ja siiani olen kõikidest organisatsioonidest saanud negatiivse tagasiside. See tähendab, et praktikakohta kas pole või pakutakse võimalust allkirja vastu ära teha, seda ma aga ei soovi. Olen siiski kogu hingega asja juures ja südametunnistus ei lase mul seda kooliteekonda üle aisa ära teha. See on minu tulevik, ma teen seda iseendale, mitte kellelegi teisele! Eriti kahju oli, et Elisas näiteks personalivaldkonnas praktikandile pakkumisi ei ole praegu. Tuleb edasi otsida, plaanin veel kirjutada Omnivasse  ja Eesti Energiasse. Kui teil on mõni hea idee või teate/oskate soovitada ettevõtet, kus võiks personalialase praktika teha siis võtke minuga julgelt ühendust.

Peale seda kokkuvõtvalt halba päeva olen ma jõudnud koju, kallistanud oma last ja sättinud ennast piparmündi teetassi kõrvale wordpressi trükkima. Tuju on nõks parem, homme on ju ka päev ja loodetavasti kõvasti parem päev. PS: Ostsin YAGA keskkonna kaudu Mallukalt ühe vana Insta kujundusega õlakoti, millel ma täna järel käisin pakiautomaadis. Nii änksaa kott on, tegi ka tuju paremaks. Mine vaata minu YAGA lehele SIIT.

Annabel pidi lihtsalt trügima pildile ja mul polnud ka isu suuremat sorti toote pildistamisega tegelema hakata 😀

Kuidas teie halvast päevast või meeleolust võitu saate?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s