Annabel sai vahepeal aastaseks

Meie maimuke sai eelmisel nädalal, 23. Oktoobril aastaseks. Selle tähtsa sündmuse puhul sai eelmisel nädalavahetusel kokku kutsutud minu ja Kristjani perekond üheskoos teiste oktoobris sündinud beebidega käisime tähistamas ka aastaseks saamist Laura`s Kitchen peostuudios, vaata nende fb lehte SIIT.

Eesti keeli “Laura Köögis” oli üsna hubane miljöö ja mis kõige tähtsam, me mahtusime sinna (umbes) 30-kesi oma lastega ära. Ruutmeetreid on seal 100 kandis, lisaks pakuvad nad ka cateringi teenust, neil on isegi eraköök kohapeal olemas. Suur pluss, eks? Muidugi mainin, et mulle tundus, et peoruum sobib rohkem tüdrukute sünnipäevade pidamiseks. Sellistel aastastel kuni 5 aastastel oleks seal üsna huvitav ja vahva mängida. Seal on kaks korrust mängimiseks, liumägi, köök ja legolaud, mis meie pisikestele palju huvi pakkus. Meil on selline kokkuhoidev ja tore oktoobribeebide grupp, kus paar usinamat tegelast organiseerisid peoruumide rentimise, kogusid teistelt emmedelt raha kokku, tellisid meile fotograafi, muretsesid nii lastele kui meile endile head ja paremat süüa ja juua ja meil ülejäänuil tuli vaid ülekanne teha ja kohale ilmuda. Mulle see sobis ideaalselt 🙂

Kodus lapse sünnipäeva pidamine oli minu jaoks suureks üllatuseks palju, kohe palju kergem, kui ma oleks ise seda arvanud. Ämma kaudu jõudis meie lauale suur võileivatort ning magus kohupiimatort, tänu minu vanaemale oli laual imemaitsev Napoleoni kook, meie vaaritasime Kristjaniga hommikul valmis riisisalati ning suts enne külaliste tulekut viskasime vinkud ahju. Mina katsin vaid laua, sättisin serviisi paika, valmistasin külalistele koogi ja tordi kõrvale kohvi ja olin niisama tore. Peo lõppedes pesi kõik selle laga puhtaks nõudepesumasin, laualina pesi puhtaks pesimasin ja mulle jäi vaid alles jäänud toit karpidesse paigutada ja külmkappi panna. Kä-ki-te-gu!

Esimesel pildil olev armas serviis on kuulus  70-ndatel aastatel minu ämmale ja äiale, teisel pildil olev roosa lauakaunistus on päris USA-st ja pildiraam päris Prisma lettidelt. Salfrättidest lauakaunistused on mu enda kätetöö ja “Clap Board” on ostetud Tigrise poest. Seinal rippuvad kaunistused on minu kätetöö, lipsuke lillepoest pärit ja number 1 on saadud teise otoobribeebi emme käest, mille vastu andsin ka kopika. Minu lemmik lambavaip on Kristjani õelt saadud kingituseks. Annabeli seljas olev kleit on väga olulise tähendusega kleit ning ühtlasi ka meie pere reliikvia. Nimelt kandsin seda kleiti ka mina, kui ma sain ühe aastaseks ja samamoodi kandsid seda ka minu armsad õed, kui nemad üheseks said. Siinkohal tahan soojalt tänada enda nii enda kui ka Kristjani perekonda, et nad nii vahvad on!

IMG_4121

Kuidas olete pidanud enda lapse esimest sünnipäeva?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s