Talveks sooja ehk otsin kehakatet

Mõtlesin oma murega pöörduda teie poole. Nimelt tahan ma sel talvel midagi korraliku endale selga muretseda aga ma ei suuda otsustada. Siiani olen ostnud kõik talvejoped/-mantlid massipoodidest- Zara, New Yorkers, H&M. Enam ei taha! Tahan midagi head, maitsekat, kvaliteetset ja vastupidavat.

Sellega on see lugu, et kehakatteid on mitu- parka, sulejope, sulemantel, villane mantel, lühike jope, poolikk mantel, spordijoped, suusajoped jne. Mina tahan ainult ühte jopet/mantlit/parkat vms, mis sobiks käimiseks nii siia kui ka sinna ehk siis ma saan sellega käia koolis, õues jalutamas, käekotiga tööl, klubitamas(nagu ma käiks klubitamas aga saate ju aru, eks?).  Kuidas valida? Mille vahel valida? Kuskohast otsida, valida ja lõpuks siis ka osta?

Ma panen alla mõned pildid…ma tegelt käisin mõnda varianti niisama proovimas ja tegin ka pilte aga need üldiselt ei anna need mingit head ettekujutust, kuidas toode seljas välja näeb. Niisiis ma käisin google-s igalpool vargil ja loodan väga et nad ei kurjusta mu pihta, et ma neile natuke reklaami teen siin nende piltide kasutamisega.

north face
North Face Parka
sportswear-womens-parka-2KTrG4mX
Nike sulemantel 2017 winter
didriksoni parka
Didriksoni parka
military
Mingi Military stiilis parka
guess.jpg
Guess mantel

Ma olen hull valge fänn, valged joped ja parkad on niii ilusad aga samas Eesti ilmastikuoludes ebapraktilised. Räästast tilgub purikast tilk peale ja juba on vaja suund keemilisse võtta seega sellega on nadi olukord. Ühtlasi on mulle meeldima hakanud ka khaki ja “Military” toonides riided aga üleriided sellise tegumoe ja välimusega-kas ikka sobib?

Mida teie talvel seljas kannate? Sulejope/parka/lühike jope/mantel või hoopis midagi muud?

Panen ka enda tehtud pildid siia võrdluseks…sinine mantel on H&M oma, mulle meeldis selle tegumood ja kärts sinine toon, “military stiilis” parka on ka pärit H&M-ist. Hõbedane sulekas on Nike poes proovitud ja North Face parkat proovisin Rademaris.

Teie ei saa küll minu eest otsustada, mida ma endale lõpuks selga ostan aga ideid ja nõu või ju ikka anda, eks? Ja arvamust…avaldage palju arvamust, ma võtan kõik arvesse ja selle põhjal ning oma sisetunde põhjal lähen ja ostan endale ühe korraliku üleriide talvel kandmiseks. 

One thought on “Talveks sooja ehk otsin kehakatet

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s