Blogijate advendikalender 1-3. detsember

Aitäh Liisa Lotta selle vahva kalendri eest, mille sa blogijatele teinud oled.  Kuna mul ei ole ühegi siiani avalikuks tulnud teema kohta midagi üleliia palju kirjutada siis võtan ühes postituses kokku 1-3. detsembri teemad: eemärgid detsembriks, advendikalendrid/päkapikud ja tänaseks teemaks on jõulufilmid.

Blogmas#1 Eesmärgid…eesmärgid….eesmärgid!

Jah, ma olen alati neid eesmärke detsembriks endale teinud, erandlitult alati on need eesmärgid vasta taevast lennanud, olgu nendeks siis kaalu jälgimine või hoidmine, raha kulutamine, alkoholiga piiri pidamine vms. Viimase punktiga mul muret ei ole nüüdseks “juba” 2 aastat, enne seda sai ikka pidutsetud natukene liiga palju. Kaalu hoidmise ja jälgimisega on nii nagu on…detsembris on jõulupraed..jah mul on neid lausa mitu, õigel jõulupäeval sööme kodus perega jõulupraadi, sellele järgneval päeval sööme õe juures jõulupraadi, sellest järgmisel päeval vanaema juures ja nii see kaal tõusebki.

Raha hoidmisega on ka detsembris natukene jamasti…esiteks on mul 16 detsember sünnipäev ja teadagi külalise kostitamine on väljaminek, järgnevad jõulud, väljaminek omaette ning lõppeb aasta suure aastavahetus peo ning mölluga, mis samamoodi nõuab rahakoti kergitamist. Pole siin mingit:”Appi, kuhu see raha siis kadus?” momenti, kõik on teada.

Sel aastal tahan ma olla võimalikult vaba igasugustest kohustustest ja väljaminekutest. Eks neid ikka on aga sel korral ei taha ma selle jõulu värgiga liiale minna ja detsembri lõpus rahu ja armastuse ning soojuse tundmise asemel tunda, et ma olen järjekordselt lõhki läinud. Ma armastan kogu oma perekonda ja kõik ja puha aga see kinkide tegemine kõigile käib mul üle jõu ja see on pigem kohustus, kui mingi rõõmu pakkuv protsess. Ma olen selle poolt, et jõuludel võiks kogu oma perega koos ühiselt süüa häid jõulutoite, teha omavahel jõululoos ja nautida üksteise seltskonda.

Kuna Annabel on sel aastal juba väga asjalik siis tahan ma eesmärgiks võtta talverõõmude nautimise täiel rinnal..kui ilmataat annab selleks võimalust loomulikult. Tahan perega jõuluturule minna Raekoja platsi, kelgutada, lumememme ehitada, lumesõda pidada, lumistel rabamatkadel jalutamas käia, piparkooke teha kodus koos Annabeli ja Kristjaniga, vaadata mõnd jõuluhõngulist filmi ja olla niisama õnnelik selle üle mis mul on ja seda on sel aastal kohe eriti palju.

Blogmas#2 Advendikalender/päkapikud

Mul on advendikalender, teistel ei ole. Teeme kristjaniga maiuse pooleks ja Annabel on natukene liiga väike šokolaadi jaoks veel. Päkapikud meil ka ei käi, Annabel ei saaks aru sellest, kuid järgmisel aastal on ilmselt plaanis müstilised päkapikud mängu tuua. Meie oleme kristjaniga mõlemad üles kasvanud teadmisega, et päkapikud käivad ainult headel lastel ja seda hoiakut kavatseme edaspidi ka hoida.

Blogmas#3 Jõulufilmid

 1. Die Hard- nähtud kõik osad
 2. Home Alone-nähtud kõik osad
 3. Elf-nähtud
 4. Bad Santa-nähtud
 5. Love Actually-nähtud
 6. The Polar Express-nähtud
 7. How The Grinch stole Christmas-nähtud
 8. Jingle all the way-nähtud
 9. The Holiday-nähtud
 10. The santa clause-nähtud
 11. Miracle on 34. street- nähtud
 12. The family Stone-nähtud
 13. The family man-nähtud
 14. Lethal weapon-nähtud
 15. Batman returns- nähtud

On kindlasti ka neid filme, mida ma ei ole näinud ja sel aastal loodangi ühte neist vaadata. Kui teil on mõni väga hea jõulufilm siis jagage seda minuga 🙂

IMG_3699

Millised on teie eesmärgid detsembriks? Kas teil käivad kodus päkapikud või on teil advendikalendrid või mõlemad? Mis on teie läbi aegade lemmik jõulufilm? 

One thought on “Blogijate advendikalender 1-3. detsember

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s