Igor mangi horoskoop-Ambur

 

Mis toob horoskoop AMBUR-ile? (23.11-21.12)

Ei ole copy-paste! Oma sõnadega ümber kirjutatud

Ambur leiab elule uue mõtte sel aastal. Uus aasta toob kergendustunnet, terve läinud aasta oli amburi jaoks üks koormaga mäkke ronimine. Eelmisel aastal tuli juurde vastutust.

Jaanuar kulgeb rahulikult Amburile, liigub palju ja püüab sportliku tegevusega end vormis hoida. Veebruari märksõnad on julgus ja initsiatiiv. Märts näitab palju sagimist nii tööl kui kodus. Elukoha vahetamise küsimus kerkib taas üles. Aprillis avaneb hea võimalus reisimiseks, Ambur ise otsib endale vaheldust. Mais tekib ülekoormatus, tähtajalised tööd vajavad lõpetamist. Juunis tunneb Ambur vajadust radikaalsete muudatuste järgi, sellele aitab kaasa teda ümbritsev atmosfäär, mis on tema vastu heatahtlikum, kui kunagi varem. Juhul, kui kevadel tekkis uus tutvus vastassooga siis juunis võib see lugu minna tõsiseks ja tunded sügavaks. Kuu lõpp aga soosib elukaaslasega tülisid armukadeduse pärast

Juulis lahendatakse veel juunis esile kerkinud probleeme, Amburilt oodatakse selgitusi. Noortele Amburilele on hea võimalus kooli minna või kandideerida uuele ametikohale. Reisimine pole soodne, kuna võivad tekkida liiga suured väljaminekud. Augustis on Amburid heas füüsilises vormis ning reisivad. Augustis lepib Ambur ära oma vana partneriga, septembris on asjaajamisi sugulaste ja naabritega, kellel võib olla pretensiooni tema suhtes. Sügiseks pööripäevaks saavad aga erimeelsused lahendatud ning algab loomingiline/hingeline aeg. Oktoobris on kalduvus kiirustamisele (k.a autoga liikluses). Novembris on Ambur väsinud ja tahab hommikuti kauem magada, võimalik, et tervis on halvenenud.  Novembris liigub Jupiter Amburisse ja see toob Amburis kaasa sisemise pöörde, ta leiab uue mõtte oma elule. Detsember toob edu, nüüd hakkab Amburil vedama. Amburi aura hakkab särama kõikides vikerkaare värvides, ta näeb, et teda vajatakse!

Kommentaar:

Mis ma siis ikka öelda oskan, elukoha vahetamise küsimused on teemas, sest plaanis on ju siiski sel aastal hispaaniasse ära kolida. Mai kuus on mul eksamiperiood, mida võib samastada tähtajaliste projektide lõpetamisega. Tööl ma otseselt ei käi aga blogi plaanin ikka edasi pidada ning ehk on tööalased küsimused siis seotud rohkem minu puhul blogiga. Suhete koha pealt soovin siiski, et ma ei võtaks endale kevadel armukest või vähemalt, kui võtan siis augustikuus on suur lootus praeguse (ehk siis selleks hetkeks vana kaaslasega) ära leppida. Jess! See oli loomulikult läbi huumoriprisma, ärge siis väga tõsiselt seda kõike võtke, eks. Naljakas, et alles novembris ma olen väsinud, sest tegelikult olen ma juba 2 aastat igapäev väsinud olnud 🙂 Novembris leian uue elu mõtte…hmmm, kas see võib tähendada perelisa? Põnev-põnev. Detsember on täiega minu kuu, vähemalt 2018 aasta, jään ootama.

horoskoop
Foto:Pexels

Kuidas suhtute horoskoopidesse? Kas midagi on täppi ka läinud?

One thought on “Igor mangi horoskoop-Ambur

 1. Mina suudan ennast samastada kõikide horoskoopidega, mida ma loen, seega olen arvamusel, et eks ta üks suur mõttetu mull ole ja paljud asjad on minu silmis tegelikult elu normaalse toimimise/rütmi osa. Toon allpool mõned näited:
  1) Jaanuar kulgeb rahulikult amburile, liigub palju ja püüab sportliku tegevusega end vormis hoida – khmm.. jaanuar ongi ju uue aasta lubaduste aeg ja sinna hulka kuuluvad mõistagi tervislikud toidud, trennid ja muud jutud. Ja mitte ainult amburil..
  2) Mais tekib ülekoormatus, tähtajalised tööd vajavad lõpetamist. – üsna paljudel töökohtadel on kevad enne suurt suvepuhkuste perioodi võrdlemisi pingeline aeg. Jällegi arvan, et mitte ainult amburil.
  3) Juhul, kui kevadel tekkis uus tutvus vastassooga siis juunis võib see lugu minna tõsiseks ja tunded sügavaks. Kuu lõpp aga soosib elukaaslasega tülisid armukadeduse pärast – kas kevad mitte polegi see aeg, kus paljud inimesed uue ringiga armuvad? Õnn, kui see uuesti armumine toimub oma praegusesse kaaslasesse.. pisut kehvem, kui mitte. Minu seltskonnas vähemasti on kevad alati suhete plaanis murranguline aeg. Ja ei.. mu tutvusringkond ei koosne ainult amburitest 😀
  4) Noortele amburitele on hea võimalus kooli minna või kandideerida uuele ametikohale. – sina kui tulevane personalitöötaja peaksid ju isegi väga hästi teadma, et teatud sektorites on suvi just kõige suurem töötajate liikumise aeg (eriti teenindus, mis on just noortele üsna meeltmööda)? Kevadel lähevad vanad minema, suveks leitakse asendajad ja uus ning püsivam töötajaskond tuleb sügisel. Tõenäoliselt jällegi.. noorte seas ei ole amburid ainsad, kes uusi väljakutseid otsivad.
  5) Reisimine pole soodne, kuna võivad tekkida liiga suured väljaminekud. – millal varem on tipphooajal reisimine soodne olnud? Pean silmas siis Euroopat, kus on sarnaselt meie laiuskraadiga suvi üsna samal ajal.
  6) Sügiseks (…) algab loominguline/hingeline aeg. – inimesed muutuvad tubasemaks, millal sa siis veel vaimsete asjadega tegeled, kui mitte tubasel ajal? Jällegi üsna veendunud, et see ei ole nii vaid amburite puhul.
  7) Novembris on ambur väsinud ja tahab hommikuti kauem magada, võimalik, et tervis on halvenenud. – oo.. tõsi jah? Ainult ambureid mõjutab maad võttev pimedus ja sompus ilmad?

  Andestust su kommentaariumi risustamise pärast ja ära seda kindlasti isiklikult võta, aga no horoskoobid on üks suur nalja number 🙂

  Soovin sulle, Kristjanile ja Annabelile ilusat alanud aastat! Selg sirgu ja uusi kõrgusi vallutama! 😉

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s