Lõpuks ometi-puhkus!

Kuigi jõuluvaheaeg algas 23-ndal detsembril siis reaalselt puhkama sain mina hakata 02-l jaanuaril. Vahepeale jäid pühad, ettevalmistused, sõidud, koristamised jms. Lõpuks sai see trall läbi ja mul pole muud, kui vaid lapsega kodus olla ja omi asju teha. See on nii mõnus!

Minu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et kodus oleks soe toit laual, riided pestud, toad korras ja puhtad, laps hoolitsetud, kasitud, söödetud ja õnnelik. Uskuge või mitte aga kõik ülejäänu on vaid boonus. Ma olen jõudnud sorteerida KÕIK enda ja Annabeli riided, pildistada need üles ja visata müüki, olgu paljud on veel lisamata aga pildid on olemas. Ma olen jõudnud natukene blogida, mis teeb mu tuju alati rõõmsaks, üle pika pika aja nägin ma mustapesukasti põhja, mis tõi samuti naeratuse näole, Üldiselt ma lihtsalt kulgen koos lapsega, ärkame hommikul ja musitame, kallistame ning siis mängime ja sööme, koristame, Annabel magab tund aega lõunaund ja mina kasutan seda aega targalt ning istun arvutis, loen uudiseid või kirjutan blogi, hiljem sööme jälle ja lähme õue jalutama. Peale jalutuskäiku on aeg valmistada õhtusööki ja kõik koos süüa. Kõhud täis, algab “vaikne tund”, mis tähendab seda, et me valmistame Annabeli uneajaks-käime pesus, paneme ööriided selga, peseme hambad, joome sooja piima (vahel joon ka mina Annabeliga sooja piima) ja kella 19-st läheb plikatirts tuttu. Algab lapsevanemate aeg….mis tavaliselt tähendab seda, et üks lebotab ühes diivani otsas ja passib telefonis ja teine teises diivani otsas vaatab telksi või on ka telefonis. Teine variant, üks on kirjutuslaua taga arvutis ja teine on läpakaga diivani peal. Vahel vahime koos mõnda seriaali (Brooklyn 99, Game Of Thrones) ja vajume 22-23 ajal ära.

Need 4-5 päeva on minu jaoks olnud täielik bliss! Ma ei pea õhtul hilja koolis käima ja 3*ndl-s hommikul vara praktikale minema, mul ei ole tähtaegu, millest kinni pidada, mitte ainsamatki kodust koolitööd, mida teha vaja, ma jõuan oma asju teha ilusti ja mõelda vahelduseks ISEENDALE, käia lapsega väljas jalutamas, valmistada sooja toitu ja ilma kugistamata seda süüa. ma saan rahuliukult olla oma lapsega ja temaga mängida, tema tegemisi ja liigutusi ja arengut kõrvalt jälgida, teda kaisutada oeh, pisar tahab tulla. Esmaspäevast saab see kõik läbi!

Esmaspäevast algab taas praktika, algab taas õhtune kool, tulevad tähtajad, kodused tööd, eksamid, arvestustööd, kiire, kiire, kiire ja stress, stress, stress. Kahe nädala pärast läheb kristjan Hispaaniasse ja siis jään ma seda kõike üksinda tegema. Ei, mitte täiesti üksi, mul on armsad õed, vahva ema ja imetore vanaema, kes aitavad mind Annabeli hoidmisega aga teate mis? See ei ole see. keegi ei saa asendada mulle mu elukaaslast ja partnerit ja lapse isa. Laps ei saa õhtuti isaga vannis käia(see on nende thing) ja kvaliteetaega nautida, mul ei ole õhtul kodus kellelegi oma muresid/rõõme kurta ja ma ei saa kaissu pugeda. Aeeh, ma pidin puhkusest rääkima ju.

Igaljuhul…kui ma oleks ainult “stay at home mom” ja ei peaks käima koolis, praktikal, tööl jne siis ma oleks üks igavesti õnnelik emme, ausalt ka! Emmed on absoluutselt kõige tugevamad inimesed siin maailmas. Ei mingit kahtlust! Laste kasvatamine on maailma raskeim töö, for real! Ja kõige selle kõrvalt veel mingit muud tööd teha on päris õudne. AAAH! Ma ei jõua ära oodata seda aega, mis mul ei oleks mitte ainsamatki muud kohustust peale lapse. Ainult 5 pikka kuud veel ja see kõik saab läbi. Ma saan veeta kõik päevad hommikust õhtuni Annabeliga-jeee! Pliis elage kaasa mulle, et ma selle kooli lõpetaksin. Päris ränk oleks käia 2 aastat beebi kõrvalt koolis ja siis haledalt põruda.

vacation.jpg
Photo:Pexels

Milline on teie ettekujutus puhkusest? millal viimati puhkasite?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s