Kui sa arvad, et enam hullemaks minna ei saa…

siis tegelikult alati saab.

Lisaks Annabelile jäin ma nüüd ise ka haigeks. Eks ma natukene arvasin ka seda, et ega mul seekord pääsu ei ole sellest haigusest. Lisaks aitas kaasa haiguse tulekule kindlasti Annabeliga toidunõude jagamine ja noh, eks ikka juhtub, et ta aevastab mulle näkku või üritab oma suust läbi käinud sõrmi mulle suhu toppida vms. Egas siis midagi, oleme koos tõbised.

Ostsin meeletu rahasumma eest kokku igasugu erinevat “ravi”kraami koju. Enamus asjad olid eelmisest korrast aegunud juba ja osta tuli: antibiotsid kõrvapõletiku jaoks, Nurofen siirup, Zyrtec nohu jaoks, eukalüpti õli, NACL ampullid, melissi ja piparmündi teed, probiootikumid, Hustagil salv ja D-vitamiin. Annabelile teen NACL-ga auru ja loputan nina samuti soolveega, rinda, selga ja varbaid määrin 100% loodusliku salviga Hustagil ja Tiigripalsam, põletan toas eukalüptiõliga küünalt ja Annabelil on magamistoas tass vett, kus on samuti paar tilka eukalüpti, et lapsel öösel nina lahti püsiks.

Esimene öö oli kõige kurvem, teised on juba paremad olnud. Annabel norskab küll nagu vana karu aga magab ja see on kõige tähtsam. Esimene päev ei maganud ta ka lõunal, nüüdseks on olukord paranenud ja laps magab ilusti nii päeval, kui öösel. Päeval on Annabel üsna rõõmus, mängib, sööb, joob ja mis mulle eriti meeldib on see, et ta käib ja kaisutab mind pidevalt. Ta katsub oma kõrvu endiselt aga ta ei nuta enam seda tehes. Olen talle andnud min 6 h tagant Nurofeni siirupit valu vastu. Eukalüpti õli tundub, et teeb oma tööd väga hästi ja laps saab nina kaudu paremini hingata. Kuna mina ei kasuta spetsiaalseid täiskasvanutele mõeldud ravimeid siis peab eukalõpt ka mind aitama. Muidu on ebaaus, et Annabel peab oma looduslike ravimitega terveks saama ja ma kasutan igasugu jama sisaldavaid ravimeid, mis automaatselt enesetunde paremaks teevad. Minul kõrvapõletikku ei ole aga tavaline külmetus küll, nohu, köha, kurk haige ja selline nõrk olla (luuvalu). Joon palju vett ja teed, söön mett, määrin ennast Vietnami salviga ja nuusutan eukalüpti, egas seal midagi, kui haigus peal siis tuleb haige olla. 😊

Mis lapsel jala peal on? 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s