Päkapikukraam 3 aastasele

Tegin Instagramis väikese polli, kus küsisin, kas kedagi võiks huvitada, mis päkapikud meil sel aastal (esimest korda muuseas) sussi sisse toovad. Üllataval kombel avaldas soovi c.a 70 inimest, mida minu jaoks on juba üsna arvestatav hulk. Niisiis asugem asja juurde.

Mina olin kategooriliselt vastu sellele, et laps saab lisaks muudele maiustustele (piparkoogid, sünnipäevakommid, lasteaias koogi küpsetamine jms) ka sussi sisse lisadoosi näol magusat seega leppisin päkapikuga kokku, et vaid vajalik ja õpetlik ning põnev kraam läheb meile jõulusokki. Muidugi jätsin ma selle viimasele minutile ega hakanud näiteks septembris juba kokku koguma kraami, mida detsembris sussi sisse poetada. Mina läksin päkapikunoosi rännakule 30 Novembril ehk laupäeval vastu pühapäeva ja puhtjuhuslikult tutvustas üks mu hea sõbranna mulle sellist poodi nagu Pepco. Minu üllatuseks ent samal ajal ka õnneks sain ma sealt 90% vajaliku (väga soodsalt) ja paar asja lisaks apteegist.

Annabeli lasteaia lemmik-kalamäng

Pildid ei ole just kes teab, kui ilusad, ikkagi peale Annabeli magamaminekut tehtud kuid aru saab vist ikka, mis seal on. Valisin lapsele juukseklambreid, juuksekumme, paksud jõulusokid,sussid, kleidi, pusa, puidust ja krõpsuga juurvilju ja puuvilju mängukööki ja ühe kalamängu, mis oli ta üks lemmikuid lasteaias.

Apteegist sain Yomi Immuno vitamiinid , nädalavahetusel oli ale ja sain 8€ Apothekast ning paar hematogeeni. Kokku läks kogu päkapiku kraami peale c.a 70€, kalleim asi oligi 2-ks kuuks vitamiinikuur Yomilt ja pusa/kleit ning edasi läksid hinnad juba c.a 5€ näiteks see kalamäng. Kõige soodsamalt sain muidugi juukseklambrid ja patsikummid ning sokid, mis jäid sinna 1 euro piiresse. Päkapikuraha tegime lapse isaga pooleks seega läks see mulle siiski 35€maksma. Kuna tal on tulemas juba varsti varsti igasugused erinevad jõulupeod siis oli meil puudu üks jõulukleit ja kui juba siis parem miskit ka sinna peale panna, kui peaks jahe olema. Sain nii kleidi kui pusa ja täna saigi Annabel jõulusoki kõrvalt ilusti pakitud kleidi, mille üle ta väga õnnelik on.

Jõulusoki saatis meile armas Biri Crafts, südamest tänud! Kirjutasin ka Kairitile, et mõtlesin just eelneval õhtul, et tegelikult tahaks sussi asemel lapsele jõulusokki ja nagu tellitud, oli Biri poolt järgmine päev see kohal. Esimene päkapikk meil sel aastal.

Millal hakkasid teie peres lapsel/lastel päkapikud käima ja mis nad oma sussi seest sealt enamasti leiavad? Mis on teie peres päkapiku eelarve?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial