Uued koduloomad ja uus algus!

Kas sa tead, milline näeb välja üks prussakas? Ma olen pidanud oma peaaegu 27 eluaasta jooksul nendega õige vähe kokku puutuma, õnneks. Varastasin googlest ühe pildi, et anda teile üks illustreeriv pilt ette kujutamaks, milline võib välja näha üks harilik prussakas. 

Tere, mina elan Aune kodus!

Täna(nüüd juba eile) hommikul siis alustasin harjumuspäraste toimingutega ehk hakkasin süüa tegema perele ja vahetasin parasjagu prügikasti kilekotti, kui mulle hüppas näkku kinni üks selline pildi peal olev prussakas. See kõik käis muidugi välkkiirelt ja ma viskasin ta kuskile kapi alla ning nägin ta pikki, pikki tundlaid sealt alt välja upitamas…ööääkkk! Nagu õrnale naisterahvale kohane, kiljatasin ma heleda, just kriiti söönud häälega, jooksin Härra juurde ja palusin tal naispere päästa.  Prussakas oli ilmselt mu kileda hääle peale kuskile ääre vahele peitu pugenud ja Härral ei õnnestunudki teda enam leida. Kujutate siis nüüd ette mind…iga jumala kord, kui miski krabiseb või puudutab mind, olgu selleks ootamatu lapse käsi, mööbliese või kraanivesi, pistan ma kiljuma arvates, et see meetriste tundlatega prussakas tuleb ja pistab mu nahka. Õudne! Ma kardan magama minna, sest ma olen veendunud, et see elukas tuleb öösel ja ronib mulle kuskile suhu ja kudeb mulle sinna terve sületäis mingeid prussakavastseid ja siis on minuga kööga kah. On selline asi üldse realistlik? 😀 

Nüüd te siis teate, kellega me siin peame oma 125 ruutmeetrit jagama. Neid selliseid prussakaid on siin veel olnud, ühele sattusime peale siis, kui Anet meil veel külas oli, sel korral päästis prints valgetes boxerites meid ehk me äratasime Anetiga Härra kell 03 öösel üles ja palusime hakata tal prussakat taga ajama, sest muidu me oleks pidanud õue magama kolima. Olgu jumal mulle armuline, kui ma täna põhku heidan ehk loodetavasti mu kile hääl ehmatas selle prussakalise vähemalt nii ära, et ta otsustas migreeruda naabrite juurde või miskit. 

https://media.giphy.com/media/lQJ5yjbdbBOta/giphy.gif

Edasi rõõmsamate uudistega! Uskuge või mitte aga minu pingutused on viimaks vilja hakanud kandma. Ma SAIN ENDALE GIBRALTARIL ESIMESE TÖÖKOHA! Jepikajee! Ma sain tegelikult juba eile teada, ma olin alguses super-exited ja siis langesin super-depressiivsesse olekusse ja seetõttu ei tahtnud ma eile midagi kirjutada selle kohta. 

Kindlasti huvitab teid, mis töökoht, kus ja millal alustan ning mida ma tegema hakkan?! Panin enda  Instagrami (vajuta lingile- wink!) üleeile üles ühe story, kus läksin  Annabeliga linna CV näpus. Nimelt olin teel ühte Gibraltari kohalikku looduspoodi, kuhu otsiti assistenti ehk teisisõnu poetöötajat, kes tegeleks kauba tellimise ja väljapanemisega, abistaks klientidega suhtlemisel ning oleks ka kassas ja haldaks  nende sotsiaalmeediat. . Läksin kohale koos Härra ja Annabeliga ning andsime üle oma CV. Tund hiljem (jalutasime senikaua ringi mööda põhitänavat) kohtusin ka manageriga ning meil oli väga sõbralik, interaktiivne, positiivne vestlus, mis lõppes sellega, et nad lubasid mulle helistada eile (nüüd juba üleeile) ning teatavad uudised. 

Minu sisetunne ütles, et ma meeldisin neile ja ka nemad olid mulle mokkamööda, sellised tsillid ja hipsteri moodi inimesed ning mulle meeldis ka mõte sellest, et tegu looduspoega, ehk kõik mõõgil olev kaup on orgaaniline, vegan ja looduslik. Omatöötaja hinnaga veaks sealt koju endale asju küll. (üle)Eile õhtul siis sain kõne, mis lõppes igati positiivsete nootidega ehk siis see töö on minu! Jeeee! Alustan järgmisel esmaspäeval, juba 🙂 Miks mu tuju langes, oli seetõttu, et ma hakkasin juba ette muretsema, kuidas hakkavad asjad minema Annabeliga, hoiuskäimisega jne. Minu tööajad hakaksid olema sellised, et ma pigem ei näe Annabeli viiel päeval nädalas üldse. Okei, hommikuti ma viiksin ta ise hoidu aga see oleks minu poolt ka kõik, sest järgi ma talle minna ei saaks ja kui ma koju jõuan siis on Annabel ilmselt juba unedemaal. Ma lihtsalt ei ole sellise asjaga harjunud ning see mõte vajab kohanemist. 

https://media.giphy.com/media/xT5LMwN3B6j3OQcmUU/giphy.gif

Igaljuhul tööajad on E-R 10-19 ja L kella 10-st 17-ni. Üks nädal hakkab olema E-R tööl ja teine T-L. Sellisel juhul olen ma üle nädala kodus P ja E ja neil esmaspäevil siis hakkab Annabel tegema popipäevi hoiust, et me saaksime kvaliteetaega koos veeta. Katseaja palk on Gibraltari miinimumpalk ehk eurodesse teisendades on see ligikaudu 1000 eurot kuus kätte, hiljem tõstetakse tunnipalka ja lisanduvad boonused. Käib kah, ma ütlen! Ma olen küll väga õnnelik selle üle, mis teie arvate? 

Minu esimene ametlik täiskohaga töö peale Annabeliga koju jäämist! Mitte Eestis vaid Gibraltaril! Äge ju! 🙂  Annabelil on Gibraltaril hoiukoht soojas ja reedel kell 16.45 lähme esimest korda Annabeliga vaatama sinna, kuidas tundub ja mis Annabel ka asjast arvab. Te mõtlete, et lühike aeg Annabelil hoiuga harjuda, kui mina juba esmaspäeval täiskohaga tööle? Siin tõttab appi Härra, kelle ülemused tööl on vastutulelikud ja lubavad tal siis (ilmselt) Annabeliga alguses esimene nädal näiteks käia ja olla nii, kuis vaja. Ma olen ühteaegu põnevil ja kardan ka natukene. Ma olen harjunud Annabeliga koguaeg koos olema ja ning saatma teda igal eluetapil, olgu selleks haigus, lasteaiaga harjumine, kolimine vms aga nüüd pean pigem andma teatepulga isale ning lootma, et nad jäävad ka ilma minuta ellu. Hehehe 🙂 

Aa, lisaks helistas mulle täna üks kohalik värbaja , kes pakkus välja, et tänu minu heale profiilile ning väljapaistvale CV-le võiks ta aidata mul leida erialast tööd. Lõin temaga ka käpad ning eks näis, mis sellest kulmineerub. Täna, pealelõunat sain ka ühest ettevõttest meili, et mind oodatakse intekale, administraatori rolli. Muidugi lähen ja vaatan, mis mulle pakutakse ja mida mina suudan neile pakkuda. 

https://media.giphy.com/media/BlVnrxJgTGsUw/giphy.gif

3 thoughts on “Uued koduloomad ja uus algus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial