Hammaste nutt ja aktuaalsed teemad

Kiire jutt, Annabel nuttis eile õhtul vahelduva eduga 2 tundi….2?! Tavaliselt läheb ta magama 19-20 ajal, eile aga suts peale 22 ja eelnevalt olin talle valuvaigistava küünla pannud. Nimelt on tal hammaste tulek ja ma saan aru, et sellega kaasneb tavapärasest suurem soov ilastada, hammustada kõike ettejuhtuvat, jonnida jne aga, et nutta lihtsalt mitu tundi üsnagi lohutamatult….EI vot seda ma ei uskunud. See tuletas mulle meie esimest koos veedetud kuud ette ja neid magamatuid öid lohutamatult nutva pisikese beebiga. Vahe vaid selles, et üks oli 3 kg ja teine on 7 kg seega palju raskem on hoida ja kussutada tund aega järjest näiteks 🙂  Mul on nii kahju lapsest… nüüd lugesin veel juurde, et hambad võivad ka aastasel veel tulla. Kas see tähendab siis 7 kuud nuttu ja rahutut und, jonnimist ja protesteerimist kõige vastu? Issand, issand! Ma tõesti loodan, et see nii siiski pole ja mis peamine, et varsti neid hambakesi näha kuskilt ka oleks. Muideks Annabel magas vaid tund aega, kui ärkas uuesti suure nutuga, andsin sooja piima talle ja kussutasin uuesti süles magama ja panin voodisse. Ülejäänud öö vältel ärkas nohisedes paar korda ja panin luti suhu ning magas edasi. Viuh, ma mõtlesin, et ta hakkabki nüüd 5 korda öö jooksul nutuga ärkama. Issi läheb toob täna meile Galgeli poest, sest Kamistad on justkui lutsukomm, mis midagi ei aita.

IMG_8315
Minu armas laps oma tudukaga
IMG_8344
Sõbra ussikese ” Peeduga”

Nii aga aktuaalsed teemad…minu jaoks on aktuaalne kõik, mis seondub perega, lastega, kooliga, suhetega ( sõprus-,pere-,kaaslasega suhted). Minu igapäevane elu ongi minu teema ja sellest ma üritangi kirjutada. Ma olen lapsepõlvest saadik olnud avatud inimene ja mul pole kunagi olnud probleeme  uute tutvuste loomisel, sisse sulandumisel ega võõrastega rääkimisel. Mulle meeldib tohutult psühholoogia, eriti suhetega seonduv psühholoogia. Miks inimesed midagi teevad, miks on mehed ja naised erinevad, miks nad talitavad erinevalt jne. See on aegumatu teema minu meelest ent samas põnev, sama põnev, kui universumi loomine või elu eksisteerimine mõnel muul planeedil, peale meie Maa. Minu sooviks on jagada enda kogemusi, soovitada uusi ideid, lahendusi, tooteid või teenuseid, kui olen avastanud midagi head ja samas hoiatada, kui olen vastu näppe saanud. Olen õnnelik, kui teie (minu lugejad) tunnete ennast siin mugavalt ja hästi ning avameelselt jagate ka enda kogemusi ning häid näpunäiteid. Olen avatud ja nõus katsetama , proovima, kirjutama just sellest, mida sooviksite siin lugeda. Kas rohkem lapsemajandusest või minu koolitükkidest koolis, mis siiani on tahaplaanile jäänud, kodused toidud jne. Seega olete kõik armsad ja toredad ja mul on hea meel, et te olete siin 🙂 Suur kniks teile!

 

20170327_121145000_iOS
Päevakohane teema 😀

Millised teemad on teil aktuaalsed? Millega puutute kokku päevast päeva ja mille kohta loete ka netist? Milliseid blogisid veel loed?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial