Kui 2 nädalat on pere 4 liikmeline

Täpselt nädal tagasi, esmaspäeval, tuli meile küla minu õde Anet. Oleme nädalakese juba koos veetnud siin 4 magamistoaga korteris, kus on suur ja avar rõdu. Võin ilmselt südamerahuga öelda, et kellegi ei ole tekkinud tüdimust ega hakanud igav. Anet saab konutada oma toas, panna ukse kinni ja nautida privaatsust. Samuti on tal oma vannituba seega ta ei pea läbi elutoa ning meie magamistoa käima meie vannitoas. Luksus ju? Hetkel näiteks Anet päevitab juba mitmendat tundi basseini ääres ja mina tulin tuppa Annabeli lõunaunne panema ja otsustasin päevitamise asemel natukene omi asju teha ehk siis blogida.

Mis me selle nädala jooksul ära teinud siis oleme?

Esiteks tahan kohe ära öelda, et siis, kui inimesed plaane tegid, naeris jumal taevas või kuidas seda nüüd öeldigi. Minu esialgsest plaanist süüa tervislikult, teha edasi regulaarselt trenni ning liikuda piisavalt…ei ole midagi välja tulnud. Pigem me liigume vähem, sööme rohkem, joome ka rohkem..nii vett kui ka mulliveini ja oleme õhtuti kauem üleval ja hommikuti sellevõrra väsinumad. Noh,eks see “puhkus” ju olegi tegelikult väsitav, eks?  Tegelikult on Anetil puhkus ja tema saab hambad harali magada nii kaua kui ta tahab, päevitada ja lösutada, juua ja käia ringi. Kristjan käib endiselt tööl ja minul on endiselt laps, keda kantseldada. Minu vaatevinklist on Aneti siin olemise juures väga suureks plussiks just see, et Annabel tõsimeeli igatses oma tädi ja tahab temaga rohkem aega koos veeta, vaat, et rohkemgi kui minuga. Mis mul selle vastu olla saab aga inimese jaoks, kellel peaks puhkus olema, võib see üsnagi väsitav olla. Õnneks oskab Annabel nii nunnu olla, et loodetavasti tädi Aneti süda heldib ja ta kaisutab Annabeli ning vahetab ta kakaseid mähkusid võrdlemisi hea meelega siin meiega olles. Hihihi!

Eelmine esmaspäev me jalutasime niisama La Alcaidesa vahel ja ma tutvustasin Anetile kohalikku elu ja olu. Osake sellest oli ka pereelu lapsega ehk Annabel oksendas poes oma hommikusöögi välja ja veetsime pisikese poe wc-s oma pool tunnikest, Anet hoidis Eva kostüümis Annabeli kuni mina pesin lapse riideid, vankrit, istmekatet suuremast õudusest ära ja seejärel liikusime koju tagasi ja otsustasime koduseks jääda. Peale Annabeli uneaega läksime rõdule jutustama ja uneaeg lükkus mõnusalt edasi. Järgmine päev tegime hästi suure jalutuskäigu, samme tuli kokku lausa üle 20 000, seega võis rahule jääda, kui vaid poleks seda vahuveini õhtul joonud. Kolmapäeval käisime õhtul Kristjani töökaaslase juures villas grillimas ja neljapäevolime jälle kodused. Reedene päev on juba mälulünk…aa ei ole! Me alustasime varakult oma päeva ja sõitsime Kristjaniga hommikul Gibraltarile ning veetsime Aneti ja Annabeliga oma päeva seal, jalutades mööda vanalinna.

Peale seda, kui Annabel väljutas oma hommikusöögi valest otsast ja pidi mähkude väel koju kõmpima.  
Kohustuslik basseinipilt
Ema saatis head ja paremat Eestist

Siis, kui Annabel magab ööund..

Laupäeval sõitsime juba Malagasse, kus meil oli plaanis päris mitu tegevust kuid ära neist suutsime teha vaid 3 või 4. Tagantjärgi on seegi saavutus tegelikult. Igaljuhul vahetasime kõigepealt rendiauto lepingu ära, seejärel käisime Picasso sünnikodus ja kudrutasime Kristjaniga Placa de la Merced-is ehk nö. raekoja platsil. Edasi viis tee meid Malaga parki, mida nautis enim Annabel ja siis olid meil kõigil juba kõhud tühjad. Picasso Tapas restoranis, kui seda võib selleks nimetada (pigem tavaline söögikoht, ei midagi erilist), sõime oma kõhud täis ja meie Anetiga käisime Malagueta rannas ujumas samal ajal, kui Annabel autos Kristjaniga magas. Olime juba väsinud ja suundusime Fuengirola linna, kus asus suur kaubanduskeskus. Algas pihta naiste lemmiktegevus-shoppamine, kui sellega ühelpool siis suund-kodu.

https://youtu.be/zfrAzDmD5I0

 

Pühapäeval võtsime päevaplaani Tarifa linna ja ranna külastamise. Meile avanesid imelised vaated mägedele ja merele ning Tarifa rannas on üle mõistuse mõnus valge ja peenike liiv, vahelduseks kiviklibule, mis on siin meie rannas. Veetsime toreda päevarannas ja sõime kõhud täis kohalikus pizza restoranis ja kõigele tipuks leidsin endale ühed väga ägedad teksast lühkarid ja omanäolise maika ühest boheemlaslikust butiigist, kus oli parasjagu -% ALE. Yass!

Tahtsin mehelt musu, teine jooksis eest ära…”Fuhh, mis musi, oma naiselt ka veel”

Tädi Anet Annabeliga kaisutamas

 

[wpvideo 35feerlq ]

No ja nii see aeg meil siin möödub, ringi reisides, avastades uusi paikasid, nautides imelisi vaateid, ujudes nii ookeanivees kui tagaaias basseinis ja jutustades kokku maad ja ilmad. Ees on meid ootamas veel väga paljulubav nädal, kuhu mahub õige mitu vahvat plaani. Nendest pajatan juba oma järgmises vlogis ja blogipostituses millalgi järgmine nädal. Seniks ilusat puhkust, kes puhkavad ja teistele ilusat suve jätku 🙂

Millised on teie suveplaanid? Kuhu reisite?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial