Miks mu fb blogilehest kirbuturg on saanud?

Ma ei teagi, juhtus nii lihtsalt.

Mul on meeletult palju asju kogunud ja jumal teab, et ma olen päris palju asju, laste asju ka annetanud ja ära andnud neile, kel neist puudust on. Ma olen kastideviisi viinud riideid taaskasutusse. Nüüd on meil käsil teise riiki kolimine ja ma kohe kindlasti ei raatsi maksta sadu eurosid selleks, et kogu seda hunnikut (millest enamus külma kliima riided) Hispaaniasse kolima hakata. Samas on meil plaanis läbi rahvusvahelise kolimisfirma ühe euroalusetäis asju siiski kaasa võtta. Euroalus on 800 x 1200 x 144mm ja kõrgust saab lisada kuni 2300m täis saab. Selle hinnaks on c.a 410-420 eur ja minu “ideaalne masterplan” on selline, et ma müün oma ja Anna riided maha ja saan kokku kolimisraha.

HAHAHAHA naeris jumal siis, kui Aune plaane tegi.

Ma olen nüüdseks paar kuud neid hilpe üles pildistanud ja riputanud üles siia-sinna ja oma blogilehele tegin fotodesse sellise kausta nagu “Aune taaskasutus”. Kõige rohkem ongi huvi tuntud just läbi blogilehe, mujal ilmselt tuleb nii palju uut kraami koguaeg peale, et minu postitus kaob sekunditega seinalt ja nii need asjad seisma jäävadki. ma ei ole siiamaani alla andnud, kuigi tegelikult juba peaks, sest see riiete müük on üks paras peavalu ja ma juba tunnen, et see reaalselt tekitab rohkem stressi, kui sellest asjast head ja kasu tuleb.

Ma luban, käsi rinnal, et juba varsti varsti on minu lehel riietega kaubitsemine läbi. Kas need riided saavad otsa või ei saa, vahet ei ole. Paari nädala pärast annetan ma kõik ära, mis alles on ja ma tõsimeeli loodan, et mul ei kogune enam kunagi niipalju asju koju, et ma ise pean hakkama välja kolima 🙂

Igaljuhul, ma tahtsin vabandada kõigi ees, kes vähegi minu blogi loevad, selle eest, et mu fb seina katavad ainult pildid…minu ja Annabeli hilpudest. Ja kui see nüüd öeldud sai, siis juba sel pühapäeval on minu juures lahtiste uste päev. Olete kõik oodatud minu juurde Stroomi ranna lähistele, korterelamusse kohvi/teed jooma, kooki sööma ja minu riidekappides möllama. Andke mulle teada, kirjutage mulle kommentaaridesse, saatke mulle sõnum vms ja ma annan kontaktid, kuhu tulla.

Otsustasin ka kõikide inimeste vahel, kes mulle külla tulevad riideid sorteerima ja ära viima, välja loosida ühe meigitarvete koti, mille sisu on täis head ja paremat kosmeetikat Becca Cosmetic’s poolt.

clothes

Mis te arvate kirbuturust minu fb seinal? Kas see on häiriv või pigem kasulik?

Kas sina elad riidekuhjade otsas nagu mina või oled pigem minimalistlik?

1 thought on “Miks mu fb blogilehest kirbuturg on saanud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial