Mõtted+Annabeli esimene hambaarsti juures käik

Hispaanias elu justkui seisab kuid siin Eestis on läheb aeg linnulennul ja teha on oi-oi, kui palju. Peamiselt muidugi seetõttu, et ma olen ise väga aktiivne ja kuhjan endale kohustusi, ehk isegi liiga palju ent seetõttu tunnen, et on reaalne oht läbi põleda. Eestisse saabudes läksin ma kohe Omnivasse värbamistiimile appi, oktoobris ma enam seal käinud ei ole, pole ka olnud siiani vajadust enam. Siis valiti mind eesti sotsiaalmeedia turundusagentuuri GOAL-i praktikandiks-jess! Üks ägedamaid kogemusi minu elus.

Minu ülesandeks GOAL-is on tegeleda turundusprojektidega sotsiaalmeedia platvormil-Instagram. Näiteks eelmisel nädalal aitasin ma korraldada Eesti mõjutajatele ühisüritust, mille raames me õppisime üksteist rohkem tundma. Eestis on mõjutajate turundus alles tuure kogumas ja sestap on lahe olla olla kohal ja näha oma silmaga, mis see on ja kuidas see toimib ning kuidas seda üha enam kasutatakse. Põgusalt seletan, mis on mõjutajate turundus, sest kõik ei peagi selle sõnapaariga kursis olema. Mõjutaja on laias laastus avaliku elu tegelane, kes on teada ja tuntud ning rahva soosingus, näiteks Getter Jaani (kes osales ka meie Instagrammeritele suunatud üritusel) ning mõjutajate turundus tähendab seda, et ettevõte, näiteks Linea Natura, Breden Kids, Adidas või ükskõik, mis muu bränd teeb koostööd mõjutajatega (blogijad, lauljad jne). Kindlasti olete ka ise kokku puutunud sellise turundusviisiga. Merilin Taimre on hea näide (ka tema GOAL-i agentuuri Instagrammerite üritusel) -tema on Adidase esindaja Eestis, AMHT oli esimene mõjutaja, kes hakkas minu meelest Breden Kids lasterõivaste brändiga Eestis koostööd tegema jne.

Lisaks sain ma hiljaaegu sõbraks ühe kena naisterahva ning uskumatult talendika küünetehniku ning salongiomaniku- Külliga (tema fb lehe leiate SIIT), tema sotsiaalmeedia haldamine on nüüd minu üheks südameasjaks. Sellega tahaksingi ma nüüd süvenenumalt tegelema hakata. Blogil on mul ka käimas mõned koostööd ja nagu ikka läheb natukene aega enne, kui ma asjadega avalikuks tulen, sest kõigepealt on tarvis olla asjaga kursis, ise katsetada ja proovida ning siis tuleb ka kõikse parem ja ausam ülevaatlik postitus või video-mis parasjagu käsil on.

Pühapäeval käisin Instagrami konverentsil- INFO.

Esimesena astus lavale Paljas Porgand ja peale teda Martti Hallik-Eesti vlogger ja Instagrammer. Minu jaoks ei avaldanud Porgand ühtki infokildu, nippi, trikki, mida ma juba varem ei teadnud. Küll aga muutus minu suhtumine/arvamus Martti-st, keda ma pidasin rohkem “tolaks” (nii kutsus ta ennast ka ise seal konverentsil). Tore oli tegelikult näha, kes ta on ja kuulata ära tema lugu ausalt, ilustamata ning samuti sain paar uut “hacki” teada. Peale Martti esinemist oli pikk paus ning minul sai aeg otsa, see tähendab, et minu lapsehoidjal sai aeg otsa ning kiirustasin koju tagasi.

Martti Hallikuga intekas
Merilin Taimrega intekas.

Täna oli mul ka üks töövestlus telefonitsi Gibraltaril asuva online kasiino ja spordipanustega tegeleva ettevõttega. Nad otsivad enda meeskonda värbajat ning mina-mina tahaksin just selles vallas end teostada. AGA on aga selles, et nemad otsivad pigem seeniorit, mina olen kohe päris kindlalt juunior, seega ma olen väga pabinas, loodan parimat, kuid olen valmistunud ka negatiivseks vastuseks. Igaljuhul otsin ma edasi, mis veel turul pakkuda on ja loodan ikka, et ka mina saan alustada enda karjääriteed-Gibraltaril . Muidugi olen ma vahepeal mõlgutanud ka mõtteid Eesti jäämisest, sest siin on mul nii palju võimalusi- see on lihtsalt uskumatu! Aga elu Hispaanias ja see challenge seal elada ja hakkama saada vist ikkagi ületab minu soovi haarata Eestis härjal sarvist ning hakata siin tööle. Ma siiski usun, et selliseid võimalusi, minu puhul siis Hispaanias/Gibraltaril elamine ja töötamine ja sealsest kultuurist osa saamine, ei tule elus väga palju ette ja praegu koos Annabeliga on see ikkagi kõige parem aeg seal elamiseks ja olemiseks.

Basseini ja sooja igatsen küll taga!

Ühtlasi käis Annabel täna esimest korda HAMBAARSTI juures, Maestro Maja Hambakliinikus- neil on koostöö leping ka Haigekassaga, vaata SIIA! Läksime kuna A) tahtsin veenduda, et Annabelil kikudega kõik korras ja B) Kuna Annabel EI lase igapäev, 2x päevas eeskujulikult oma hambaid pesta ja ma olen märganud, et mõned ta hambad on kollakad, seega tahtsin enese rahustuseks lihtsalt teada, kas juba hakkavad hambad suust kukkuma või see on ikkagi tavaline nähtus, et üks 1.5-2 aastane + ei lase vabalt pesta oma hambaid 3 minutit. Mina näiteks ei sunni last kaikaga, kui ta blokib siis blokib. Üldiselt ikka ta laseb, mänguliselt, see on aeganõudev protsess. Me alustame minu hammaste pesuga siis peseme nuku hambad puhtaks, laulame hambapesu laulu (mõtlen ise välja) ja siis peseme tema hambad puhtaks.

Eks ma ikka nats pabistasin, et Annabel ei tee lihtsalt suud lahti, hakkab röökima ja nutma ning ongi kogu lugu aga tegelikult oli asi hoopis vastupidi. Annabel jooksis arstile sülle, tegi kalli ning siis vaatasime üle hambad ja minu õnneks, pole ükski neist veel niipea välja kukkumas. paar tükki on tagant veel puudu aga muidu ilus klahvirida-midagi halba pole öelda. Hambapesu ikka jätkame ning loodetavasti juba peagi on see selline loomulik ja meeldiv tegevus, mida Annabel ka ise vabatahtlikult teha tahab. Olen täitsa uhke enda lapse üle, minu meelest on ta ikka üks tubli, iseloomuga, armas laps ja ma armastan teda kohutavalt palju.

Kuidas teie oma laste hambaid pesete? Milliste trikkide ja nippidega? Rääkige enda kogemustest hambaarsti juures koos lapse/lastega.

Meil oli väga vahva arst 🙂 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial