Armasta end sellisena nagu sa oled…

Pikk-lühike, paks-peenike, kiilakas-juuksepahmakaga, pika ninaga-kronksus ninaga, suurte rindadega-väikeste rindadega, venitusarmidega-ilma armideta, aknega-sileda nahaga…armasta ennast sellisena nagu sa oled! Sa oled ilus jumalanna , ilu etalon…jumal on sind sellisena loonud ja…

Korraldan 02 juunil, kell 12.00 Hispaania rannas ZEN Aune jututoa, kus õpetan teid kõiki iseennast armastama just sellisena nagu te seda olete. Jututuba kestab 3h ja maksab 125€, luban, et peale minu juures loengu kuulamist armastate te endid ja kõik teie ümber hakkavad teid kummardama…

Phaah, rahu..rahu…ma ei kavatse iialgi sellist nõmedust korraldada! Öakk 🙂

 

Viimasel ajal on silma hakanud, et korraldatakse spets jututoakesi ja intiimseid nurgakesi, kus kalli raha eest lubatakse inimestele maa ja taevas kokku. Õpetatakse neid endid armastama ja avaldatakse kõik saladused siin maamuna peal meeste ning õnnelike suhete kohta. Las ma ütlen nüüd midagi….keegi ei saa panna sind ennast armastama, suitsetamisest loobuma, joomist maha jätma, oma meest armastama panna või vastupidi ega muud säärast. See tuleb sinu seest kõik, väliste määrajatega ei ole siin küll mingit pistmist.

(naturaalne) ILU

Terve 7 miljardit inimest võib ju mulle öelda, et ma olen maailma kauneim naine aga kui ma vaatan peeglisse ja ei näe seda siis pole sellest 7 000 000 000 inimesest mingit tolku mulle. Mina arvan, et kui sa vaatad peeglisse ja pole endaga rahul siis TEE MIDAGI! Ma ei arva, et sa peaksid käima mööda ZEN tubasid ja lugema eneseabiraamatuid niikaua kuni sa ennast lõpuks armastama hakkad sellisena nagu sa oled. Tuleb ennast kätte võtta! Muidugi tuleb mõndade asjadega siin elus leppida…mina näiteks elasin 25 aastat oma elust C korviga ja täna, peale sünnitamist olen A korv. Mul on siin 2 võimalust, kas ma lepin ja ühel hetkel vaatan peeglisse ja näen ilusat mind või ma kogun raha, bookin kirurgi juurde aja ja lasen endale C korvi paigaldada. As simple as that!

Sellisel juhul muidugi ei saa ma minna inimeste juurde ja hakata neile kärbseid pähe ajama teemal, et armasta end sellisena nagu sa oled ja naturaalne naise ilu on ikka üle kõige ja bla bla bla. Minu meelest on väga nartsissistlik minna ja pajatada lugusid enesearmastusest, naturaalsest ilust ja muust säärasest, kui tegelikult sa iseennast ei ole sellisena armastanud ning oled lasknud ennast opereerida, süstida ja lasknud teha muid protseduure, mille tulemusena sa oled hakanud iseennast armastama. See ei ole halb, muidugi, kui sul on raha ja võimalust ja sa oled tõesti õnnetu, kui sa peeglisse vaatad ja sul puudub enesehinnang, rahulolu jms siis mine ja lase end teha selliseks, nagu sa tunned , et sa oled seesmiselt. Mina ei ole isiklikult igasuguste oppide ning süstide vastane, võib-olla tulevikus lähen isegi noa alla või lasen täitesüste teha, kunagi ei või teada. (PS: hetkel ma tunnen, et mul ei ole selleks vajadust).

TEE MIDAGI!

Ma arvan, et, kui inimene on meeletult paks ja tema suurus vähendab juba elukvaliteeti ning ilmnevad tervisehädad siis EI, see inimene ei peaks armastama end sellisena nagu ta on vaid võtma ennast kätte, viskama käest frititud toit ja nutella saiakesed ja hakkama ennast liigutama. Vaatan ikka neid USA saateid sirvides telekanaleid, kus inimesed kaaluvad 200+ ja 300+ ja räägivad , et nad on ilu etalonid ja rullivad oma silmi ning mõtlevad, miks ainult saledad inimesed saavad modellid olla ja ennast ilusaks pidada. Sorry, sa oled 250 kg ja praktiliselt seisad oma kirstu ääre peal. Millest me siin räägime? Muul juhul, kui inimene pole enda kehaga rahul, nagu mina näiteks haha siis tuleb ka ikkagi ette võtta midagi. Süües kana-nuggateid ja lugedes eneseabiraamatuid, ei muutu keha iseenesest ilusaks ja saledaks ja trennisaadete vahtimisest ei lähe ka keha ise vormi vaid tuleb oma tagumik diivanilt kergitada ja minna ise trenni.

Mis kasu on kodus halamisest ja nutmisest…ma olen kole, ma olen paks, ma olen inetu jne aga mittemidagi ette ei võeta, et seda attitude või ennast parandada. Ma ei räägi enda halast, see on lihtsalt üks mõttetu pool naljaga soigumine, mida mina siin teen. Ma olen tegelikult VÄGA rahul. Ma kannan 36 suurus riideid ja kaalun 168 cm juures alla 60 kg, mul puuduvad meeletud venitusarmid (mõned on siiski olemas) ja mul on vähemalt mingidki kehakumerused ja see on KINDLASTI see koht, kus ma saan ise midagi teha. Ma saan hakata lihasmassi kasvatama,  pepulihaseid usinalt teha, et mul oleks ilus vorm kehal. Kui ma seda teha ei viitsi siis on see minu enda süü ja siin ei aita ükski intiimne jututuba ega raamat. Kuskilt jututoast ei saa ka maailmatarkusi suhete kohta, see on täielik pläma. Kuskile humoristide klubisse võib sellise pealkirjaga etteastet kuulama küll minna…saab sületäis naerda.

AKNE- Armastus koleda näonaha vastu? 

Mina vaevlen aknega nüüd juba 1.5 aastat (enne seda kannatasin akne all teismelisena), ma ei ole rahul sellega, mida ma peeglist näen. See teeb mind õnnetuks, ütlen ausalt. Siin ei ole armastusega küll mingit pistmist. Paljud inimesed oma sileda ning veatu näonahaga saavad iga päev muretult, meigita ringi käia (paljud siiski kannavad superkatvaid jumekaid-miks?) ja võtavad seda iseenesest mõistetavana. Nende jaoks puhas näonahk on normaalsus.  Minu jaoks on sile ja aknevaba näonahk kui “Püha Graal” ja ma üritan seda saavutada, maksku, mis maksab. Ma olen endaga rahu teinud niipalju, et ma tean, et mul ei õnnestu enam kunagi saavutada sellist ilusat, klaari näonahka nagu mul oli see enne aknet, 14 aastasena. Ma isegi ei mäleta seda õnneliku, muretut aega enam vaid pean piltidelt vaatama ja meenutama. Alles paar aastat tagasi hakkasin ma endaga rahu tegema ja otsustasin, et ma võin ka ilma meigita väljas käia…kui poiss-sõbrad kaovad siis on see ju nende probleem, ma olen oma meigita naha all ju endiselt sama inimene,kui meigitud naha all. Kui vaadataksegi viltu siis jumal küll, las vaatavad. Pealegi enamus ajast on see ikkagi nii, et ma ise olen “parakates” ja arvan, et kõik mind vahivad. Tegelikult see nii ei ole. Kuigi ma praegu peeglisse vaadates, ei näe ilusat, naiselikku naist siis ma teen kõik, mis võimalik, et ravida enda näonahka. Seniks aga kasutan parimat mineraalkosmeetikat, milleks on minul Bellapierre mineraalpuuder.

ENESEARMASTUS, ARVAMUS

Enesearmastus….see on väga oluline oskus…..armastada iseennast. Armastada enda välimust, keha, igat sünnimärki kehal, oma silmavärvi, nina, põselohkusid, venitusarme…Enesearmastus on ka see, kui sa armastad enda iseloomu ehk teisisõnu sa armastad ennast ka seest poolt, mitte ainult väljaspoolt. Minul on veel vaja liikuda sinnapoole, et ma 100% iseendaga rahul oleksin…mul on vaja leidamingi oma ASI, ma ei tea veel, mis see on aga küll ma aru saan, kui ma ta leian. Ma pean ise endaga tööd tegema ja seda nii füüsilises mõttes kui kui ka hingelises mõttes.

Endaga peab rahul olema ja ennast tuleb ka armastada, sest me elame enda kehas kuni elu lõpuni ja see teekond on palju keerulisem iseend vihates ja teistel on väga raske sind armastada, kui sa ise seda ei tee. Ma olen minevikus enda kõrvalt kaotanud inimesi selle tõttu, et ma enesega rahul polnud. Seda ei pea välja ütlema, inimesed saavad sellest ise aru ja neil on raske sinuga elu jagada, kui sa pidevalt kibestunud ja mossis ning tõre oled. Ma ei hakka mingit diipi teksi siia lõppu panema. Neid on seal netiavarustes juba piisavalt, kes keha-on-tempel-tee-iseendaga-rahu-eneseabi-on-parim-abi mullikesi puhuvad. Minu arvamus on selline, et ega ikka ei pea küll no matter what ennast armastama vaid pigem tuleks vaadata peeglisse ning kirja panna, MIKS puudub enesearmastus ja MIDA on vaja selleks, et endaga rahu sõlmida ja tunda end kauni, ilusa, naiseliku, mehelikuna. Kui on midagi, mida saab käte ja jalgadega ära teha siis tuleb kõikvõimalikud variandid läbi proovida. Ükski ettekääne ei ole piisav…kui prioriteedid on paigas ja tahtevõime on suur siis suudab inimene PALJU korda saata. Peace!

love

Kas sa oled endaga rahul? Kas sa armastad ennast sellisena nagu sa oled? Mis sa oled teinud selleks, et sa iseendaga rahul oleksid? (opid, protseduurid, süstid, reis ümber maailma).

4 thoughts on “Armasta end sellisena nagu sa oled…

 1. Ma olen endaga üsna rahul. Taljelt võiks paar sentimeetrit vähemaks saada, aga tegelen sellega. Ainult, et vahepeal tegelen vastupidises suunas ka, sest olen suur tänavatoiduentusiast..

  Juuksed võiksid olla paksemad, aga mida pole antud, seda pole – kui tahan kohevamat soengut, siis kasutan clip-in pikendusi. Mugav ja lihtne lahendus. 🙂

  Aga muidu armastan end küll. Ja tunnengi, et kõige tähtsam on just see, et mina end oma nahas hästi tunneksin. Mitte siis see, et ma teistele sobiksin.

  Näiteks meeldivad mulle väga tätoveeringud. Mu lähikondlastele suurt mitte. Ei lase end häirida – minu keha. 🙂

  1. Absoluutselt. Me elame ju iseendale, mitte teistele. Arvamus ja nõu on alati teretulnud ja muidugi toovad komplimendid naeratuse näole aga seda sel juhul, kui sa ise ka nõustud teistega 🙂 Kõike head

   PS: Mul juuksed ka väga õhukesed, kannan pikendusi. Ilmselt millalgi võtan nad ära, kui piisavalt pikad juuksed. Samal ajal ka ravin juukseid.

 2. Vaidlen vastu! Bellapierre on üks kehvemaid mineraalkosmeetika tootjaid. Mul oli varem suht raske akne ja selle sarja tooted ärritasid mu näonahka veelgi enam. Jälgi hoolega, äkki on just see sari üks su akne põhjuseid! Soovitan sulle LA ROSHE- PORSAY Effeclar tooteid näo puhastuses ja VAID apteeki kosmeetikat. Lisaks lõpeta laktoosi tarvitamine ja nisujahust ürita nii palju eemale hoida kui võimalik, kaasa arvatud suhkrust! Lisaks loobu kääritatud alkoholist. VESI, joo vett!

  Ja soovitan veel, nii palju kui võimalik, loobu jumestuskreemidest, puudritest. Värvi kulmud ja värvi/paigalda ripsmed. Puhasta nahk apteegist ostetud toodetega ja kanna sinna kaitseks kreemi! Soovitan LIERAC Paris sarja Dermalex akne kreemi. Ja sa saad oma naha puhtaks.
  Tegelikult ka! Ma kannatasin paarkümmend aastat akne käes. Käisin nahaarsti, ravisin. Käisin kosmeetiku juures ja sain igatsugu protseduure, tulemusteta. Aga nüüd on mu nahk puhas.

  1. Ma hakkasin Bellapierre alles hiljaaegu kasutama ja apteegitooteid kasutan pikka aega- ei mingit kaubanduskeskuse/toidupoes müüdavat kraami. Ma jumestuskreemi ega muid puudeid peale BellaPierre ei kasuta ja ei tähelda praegu küll mingisuguseid vastunäidustusi. Aknega käinud naistearstil, dermatoloogi juures ja perearstil ning happe koorimises- miski ei aidanud.

   Aitäh sulle! 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial