Miks ma ei kirjuta enam…arvatavasti kunagi!

Ma tõesti loodan, et ma saan jälle istuda ühel vabal momendil maha ja kirjutada asjadest, millest ma tahan kirjutada, mida ma tahan teiega jagada ja üldse hingelt ära saada. Praegused read saavad ka kirja pandud selleks, et end välja elada.

Just tegelen oma kooli koduse tööga, enamus neist on vaja teha Wordis, exelis vms. Enda praktika aruande pean samuti kirjutama wordis aga mul on probleem…või on minu arvutis probleem, või Wordis…ausalt öeldes mulle tundub praegusel hetkel, et kõik on üks suuur probleem, sest mu Word ei tööta ja see ajab mind niii närvi. Nimelt on mu spacinguga mingi hull jama. Ühle lk-le mahub ainult 2 lauset…ma olen muutnud ja sättinud ja pannud kõik reavahed paika ja headingu ja footeri ja bla bla ja ikka ta elab oma elu ja mulle ei mahu enam pähe miks see kõik minuga toimub!?

word on pask.png
What???

 

Ajab lausa ropendama, ausalt ka. Kell on kuradi pool kümme õhtul ja ma tahan rahus teha oma miljon koolitööd ära, sest laps magab ja muul ajal mul pole väga aega ja näe ei saa. Igatahes hakkasin ma siis otsima youtubest õpetust, kuidas oma Word korda teha ja sätted paika panna (kuigi nad on paigas juba minu meelest ja täna päeval sain ma väga kenasti hakkama Wordis kirjutamisega, nii, et reavahe oli 0.5cm). Okei lause läks liiga pikaks, enivei leidsin õige video ja….

 

youtube on pask.png
Mida see veel tähendama peaks???

 

 

No palun öelge mulle, kas ma olen napakas peast või? Kas tegelikult on mingi “lihtne” selgitus nendele asjadele ja ma ise olen loll, et ma ei oska? Igaljuhul järan ma praegu vihaselt õuna, joon Borjomi ja ilmselt lähen vihasena ka magama, kõik mu töö jääb tegemata ja ma ei tea mida edasi teha, kuhu pöörduda, mida oma arvutiga peale hakata…kas ma peaks ta aknast välja viskama? Äkki pean Firefox asemel Chrome alla laadima aga minumeelest oli sellel ka mingi häda juures. Appi, aidake palun mind!

aune vaatlus.png
Eile sain niimoodi kirjutada Wordis…

Ma tahtsin tegelikult vinguda ja ilkuda selle kallal, et ma ei ole tükk aega midagi kirjutada saanud (blogis) ja ilmselt ei saa kah, sest ma olen endale miljon kohustust võtnud ja nüüd pean nad ära täitma ja sealjuures rõõmsalt naeratama. Olgu see õpetuseks mulle, et iseenda varjust üle hüpata EI ole võimalik. Vahel on mul tunne, et mu pea lõhkeb…sõna otseses mõttes, sest mul on nii palju teha ja koguaeg jälitavad mind mu tööd, mis ma tegema pean aga aega kuskilt juurde pole võtta. Mind kimbutavad migreenihood juba mitu nädalat ja ma olen tihtipeale kuri, vihane, nördinud, kurb, rääkimata sellest, et ma olen konstantselt koguaeg väsinud. Kooliaasta lõpuga seoses tähtajad aina lähenevad, koolis käimine võtab juba pool päevast ja teine pool läheb Annale. Uneajast miksin koduseid töid kokku, palju aitab mind ka minu armas vanaema, kes oma vabast ajast peab oma väärikas vanuses minu beebit valvama, et ma saaksin oma kooliga rajale. Oeh, see veel hiljuti otsustasin Dresshouses abis käia ja kuna neil ka uue koha avamisega koguaeg midagi surub takka, siis ma ikka üritan leida selle aja, et neil abis käia. Ma proovin end lohutada sellega, et mais peaks olulisemalt kergemaks minema…lihtsalt sinnamaani tuleb kuidagimoodi ära elada.

NB: Jah ma tean, et sai palju sõna-Word ja palun vabandust, et ma kasutasin sõna- kurat

 

 

Kui keegi jagab arvuteid, siis ma kogu südamest palun teie abi, mul on Word 2016 peal ja mingi 3 aastat vana ASUS läpakas, mida enam kuskil müügil pole. Sellel on Windows 10 peal. Kuidas ma saan oma reavahe korda Wordis ja miks mu Firefox ei ole nõus mängima videosid? Ahjaa, mu arvuti on viimasel ajal jube aeglane ka…

2 thoughts on “Miks ma ei kirjuta enam…arvatavasti kunagi!

  1. ma ise lasin ka endale word 2007 peale, vähem jama 😀 Aga muud moodi sind aidata ei oska muud moodi kui, et lae alla open office seniks näiteks. See on tasuta ja suhteliselt sarnane wordile, saad kirjatööd tehtud vähemalt seni kuni wordi probleem laheneb. Ja arvuti vajab ikka aegajalt puhastust (mul on 7a vana thinkpad aga töötab nagu loom). Lihtsalt aastas korra umbes lasen arvuti täiesti tühjaks lasta ja uuesti windowsi peale panna (vajalikud asjad tõstan seni mälukale või mujale) + jälgin, et arvutis liiga palju asju ei oleks. Vahepeal teen nn suurkoristust, et mida vaja reaalselt ja mida mitte enam jne. “Optimize Drives” vaata ka kas on pandud, et arvuti iga nädal teeks, see parandab ka kiirust. 🙂 ma ka suur midagi ei tea aga need mõned nipid on minu arvuti jooksmas hoidnud kuigi välimuselt on see arvuti ka juba täitsa kiviajast 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial