E-shopping Maximas

Tegin hiljaaegu (päris ammu tegelikult, c.a 3 ndl tagasi)  enda esimese e-ostu Maxima poest. Reede hilisõhtul tegin ostu ja pühapäeval kell 11 sain kätte, siis oli kulleriteenus kõige odavam- 0.99 eurosenti.

Hilisõhtul loomulikult ei ole hea selliseid asju teha, sest muidugi unise peaga, unustasin ma niimõnegi tähtsa asja ostukorvi lisada aga laias laastus sain kogu kraami ostetud ja üsna soodsalt, lõpparve oli ~13 eur.

+ mugav (ei pea kodust lahkuma)

+ kiire (poekoti kokkupanemine on kiire, kui soovid kiiresti ka asju kätte saada siis oleneb juba, millal kulleril vabad ajad on aga mul oli võimalik saada toidukaup koju 2-3 eur eest laupäeva hommikuks)

+ Jäävad ära emotsionaalsed ostud

+ Ei pea järjekorras seisma

–  Kui sa tahad TÄNA õhtul poest midagi siis sa siiski pead ise poodi ronima, sest peale teatud kellaaegasid ei toimetata toidukraami koju. Näiteks Ma tahtsin ükspäev kella 17 paiku panna kokku toidukotti, mida mul oli KOHE sel samal õhtul vaja, et tegema hakata kooki, kuid esimene aeg kohaletoomiseks oli järgmise päeva lõunal.

– Kui sa midagi unustad osta siis pead kohaletoomise eest uuesti maksma ja vb (oleneb, millal sulle meelde tuleb, et oled midagi unustanud) saad sa selle millalgi hiljem kätte hoopis. Tasub ikka kindla poelistiga toidukott e-poes kokku panna

Muud nagu ei oskagi kohe välja tuua.

Toit oli värske, ilusa väljanägemisega, piima kehtivus oli päris mitu päeva. Ainus koht, kus nuriseda, oli see, et kõik juurviljad ja puuviljad olid eraldi läbipaistvasse kilekotti paigutatud. Minule, kes ma üldiselt kasutan biolagunevaid kotte, kui neid on (Selveris on) siis see oli täielik NO NO. Olgu, paar tk veel, ma kasutan kasutatud mähkude “hoiustamiseks” need ära, kuid 10 erinevat kilekotti…nojah. Kuid see oli tõesti üks ainumas asi, mille üle viriseda.

Kui tihti tellite e-poest toitu? Millisest e-poest ja miks?

1 thought on “E-shopping Maximas

  1. Hei!

    Ma tellin peamiselt Prisma e-poest. Tellin alati nii palju, et tasuta transport oleks. Olen ühe korra katsetanud ka coopi epoodi, kuid Prisma oli parem. Maximast olen mõelnud ka tellida kuid pole julgenud, sest pärast ei saa värsket kraami sealt vms. Natukene nagu kardan sealt tellida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial