EBA

Minu EBA hääled sel aastal. Paljudest blogidest ei tea midagi, samas, ma kujutan ette, et noored blogijad, verivärsked ja muud sellised minust kaugel olevad( teema poolest) ei tea ka minu blogist suurt midagi. Kes ikka pereblogi loeb, kui endal laps pole, eks? Paljud lastegagi bogijad ei viitsi teiste emmede juttu lugeda, olen kuulnud, seega jah..

 

Aasta uustulnukas-

Brigitte Blogi

Workplace Happiness

 

Arvamusblogid-

Estonian with a backpack

 

Elulised blogid-

Jane Blogi

Kai pimeduses kobamas

 

Remondi-ja sisustusblogid

Meid on 4

 

Ilu-ja moeblogid-

Blog by Maarja

 

Pere-ja beebiblogid-

Jummel Juurikas

Bettyka

Leanika Elublogi

 

Spordi-ja trenniblogid

Ise oled paks

Kadri-Ly Blogi

 

Blogi tegu 2018

#kogumispäeviku eestvedamine by meiekäopesa

Mallukas ofc

 

Kõiki blogijaid, kelle poolt hääletasin, jälgin alates eelmise aasta EBA-st või varem. Loen nende postitusi suuremal või vähemal määral. Workplace Happiness on minu Tallinna Majanduskooli õppejõu sisukas ent hariv blogi, mida hakkasin jälgima hiljaaegu. Viimase aja lemmareid on mul Jummel Juurikas, samastan end temaga üsna mitmes olukorras ja hea on teada, lugeda, et kuskil on veel keegi minu mõttelaadiga naine, ema.

On ka neid blogisid, kes sel aastal ei kandideerinud auhindadel, kuid keda ma igapäevaselt jälgin ja loen…Lilli Blogi, Meie Käopesa, Mallukas, Triinu Liisi blogi, Marimell-i( EBA korraldaja)  Henry blogi, ja mõni veel, korraga ei meenu. Olgu, ei saa öelda, et igapäevaselt kuna mul pole lihtsalt sellist aega, et mööda blogisid kammida aga kui aega tekib siis vaatan tagantjärgi 🙂

Ma ei tahagi pikka ja väga deep-i teksti kirjutama hakata. Ma alustasin blogimist c.a 2 aastat tagasi ja pigem enda rõõmuks. Arvasin, et keegi ei hakka seda lugema ja mind naerdakse pigem välja või siis saab sellest minu nö. internetipäevik,kus ma ennast välja elan. Üsna peatselt tekkis mitmeid silmapaare blogi lugema, kommenteerima ja ma sain juurde inspiratsiooni ja motivatsiooni. Tekkisid uued tuttavad, sõbrad, blogi alased teemad ja üritused, sai ka kandideeritud eelmisel aastal EBA-l ja see oli minu jaoks nii vahva ja tore üritus. Ma nägin oma enda silmaga ära nii paljud blogi-autorid, kellest ma senini võisin ainult und näha. Kandideerisin ka sel aastal auhindadele ja tahan KÕKIDELE teha ühe siira ja sügava kraapsu ning öelda AITÄH! Hoidke ikka mu toimetamistel silm peal ja andke nõu, kui võiksin miskit paremini/ägedamini teha.

Mulle meeldib kirjutada ja blogida ning sel viisil ennast väljendada. Tahan saada ainult paremaks ja tublimaks. 🙂

IMG_3296
Eelmine aasta EBA-l

Küsin siis lõppu ka, mis tõi sind lugema minu blogi?

 

 

 

4 thoughts on “EBA

 1. Mina olen üks nendest, kellel lapsi pole ja loen sinu blogi. Ei mäletagi, kuidas seda lugema juhtusin 😁 Ütleks veel seda, et loen kokku ainult nelja blogi ja üks neist blogidest on sinu oma 🙂
  Jätka samas vaimus!

 2. Mina hakkasin sinu blogi lugema eelmisel aastal ja seoses EBA-ga, klikkisin blogisid läbi ja “See ei ole muinasjutt” lihtsalt jäi kohe meelde ja silma. Ja EBA-l tegime lausa piltigi, sa oled lihtsalt nii armas ja tore inimene, et juba seetõttu meeldib mulle sinu blogi jälgida. Tegelikult igat postitust ma ei loe, kuna lihtsalt ei jõua, aga Instas jälgin iga päev 🙂 Aitäh, armas Aune, hääle eest! Infoks, et hakkan kodu remonditeemasid kajastama uues blogis ja “Meid on 4” jätan laste ning muude tegemiste jaoks. Uus blogi on Kodutare blogi ja ootan sind ka sinna uudistama 😉 Edu sulle ja su perele! Te oleme armas perekond!
  Nüüd avastasin, et oled hakanud ka ingliskeelset blogi pidama. Äge! 😉

 3. Ma lihtsalt jõudsin siia kuidagi. Vist läbi blogipostituste reklaamimise grupi. Mis on üsna erandlik juhus, sest ma klõpsan vist sealt ette hüppavatest postitustest lahti maksimaalselt ühe viiekümnest. 😀

  Aga ma olen muidu ka üks nendest, kellel on lapsed, aga kes teiste pereblogisid eriti ei loe. Selleks, et ma loeksin peab

  1) blogil olema minu jaoks huvitav sisu (st. mitte päevakava detailne kirjeldus)
  2) väga ilus visuaalne pool ehk siis hea kvaliteediga fotod
  3) blogija ise minu jaoks väga sümpaatne olema

  Kui neist ükski kriteerium täidetud pole, siis ma üldiselt lugema ei jää. Lasteteemad lihtsalt ei ole minu jaoks nii huvitavad, et jaksaks või tahaks võrrelda, et millal kellegi teise oma seda või teist tegi.

  Siin blogis on järelikult vähemalt üks nendest kriteeriumitest täidetud. 🙂

 4. Ma hakkasin just nüüd rohkem su blogi jälgima kui te Hispaaniasse kolisite. Esiteks olen isegi väikelapsega välismaal, seega on palju äratundmisrõõmu (ja mitte rõõmu) ja teiseks olen ise Hispaanias varem elanud ning vahva lugeda siin sinu muljeid ja pilte vaadata.

  Jõudu ja jaksu ning ennustan sulle auhindade jagamisel kõrget kohta! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial