Päikeseloojang Hispaania moodi

Ma armastan pildistada, eelkõige loodust, esemeid ja Annabeli. Mulle meeldib katsetada, õppida ning tegeleda fototöötlusega. See on minu salajane hobi olnud juba paar aastat, kuid ma ei ole jõudnud võtta kursuseid ega pole õpinud kasutama korralikult ühtegi programmi. Ma tean mitut inimest, kes paralleelselt minuga on soovinud oma hobiga minna järgmisele tasemele ja kes tänaseks on päris arvestatavad hobifotograafid, mina seda ei ole, kindlasti mitte! 

Miks? Väga lihtne, sest ma ei jõua ja mul ei ole seda finantsi, et osta hea kaamera, tellida kursuseid või minna kellegi juurde ja paraku pole mul ka selliseid lähedasi kontakte, kes teaks asjast rohkem ning oleks nõus mind oma vabast ajast täiesti niisama või šokolaadikarbi eest õpetama. Mul on paar raamatut kogunenud, ühe sain näiteks 2 aastat tagasi oma ema käest jõulukingiks aga pean kahjuks tunnistama, et ma ei ole seda raamatut endale ette võtnud ning sellesse korralikult süvenenud, põgusalt lehtitsenud vaid ja iga kord öelnud, et homme teen või nv teen või järgmine kuu võtan ette ja nii on kuudest saanud juba aastad. Mul on lihtsalt nii palju muid prioriteete ning paraku minu hobid jäävad sellest “must do” listist välja. 

Ma teen pilte endiselt, teen neid oma Iphone 7-ga ning mul on ka kodus üks Canon EOS 400D, mis on vist oma 10 aastat vana, kuid ma arvan, et algajale päris okei tööriist.  Ma õpin käigu pealt ja omal jõul ning peamiselt teen oma pilditöötlused kõik telefonis. Minu usuureks unistuseks on endale soetada GoPro ning leida see aeg, et õppida selgeks fotograafia põhitõed, minu unistus on minna kellegi proffessionaalse käe alla õppima. Minu unistus…

Senikaua aga vaadake seda Hispaania päikeseloojangut…pildid tehtud iphone 7-ga ja kerge pilditöötlus tehtud telefoni enda sätetes ning lightroomis. 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial