Särav naeratus: LOOSIMÄNG+SOODUSKOOD!

Ma ei tea, kuidas on lood teiega aga mina olen oma võrdlemisi lühikese eluaja jooksul (26a) suitsetanud võrdlemisi palju (c.a 10 aastat) ning lisaks sellele pahele olen ma nende aastate jooksul tarvitanud ohtralt kohvi, joonud Coca-t, kandnud keeleneeti ja trööbanud oma hambaid korralikult. Hambaniiti hakkasin ma kasutama alles hiljaaegu, kuskil paar aastat tagasi ehk ja sedagi pigem siiski harva. Ainus, mis ma oma hammaste heaks teen, on hambapesu 2-3 x päevas ning käin regulaarselt hambaarstil kontrollis. Sellest võib juba järeldada, et minu hammaste toon ei ole ole valge, pigem kaugel sellest. Midagi hullu nüüd ka ei ole aga säravvalge naeratus kah kohe kindlasti mitte.

Ma ei ole kunagi käinud oma hambaid valgendamas ega pole ka Hiinast tellinud kraami, millega seda protseduuri ise kodus läbi viia. See ei ole minu jaoks olnud piisavalt prioriteet, et ma seda tegema peaks. Kuigi jah, hambad ei ole mul just kõige valgemate killast, kuid nad on päris hästi vastu pidanud minupoolsele retsimisele Mmul ei ole olnud suuri ega tihti hambaaukusid, 10 aasta sisse mahub ehk heal juhul 1 auk ja 1 põletik.

Nüüd, Eestis olles, avanes mul esmakordselt siin elus võimalus kogeda hammaste fotovalgenduse protseduuri, mille viis läbi minu noorem õde Jane, kes on selleks vastava koolituse läbinud. Janel asub Tuukri 52 tänaval väike ent hubane stuudionurk (Annely Ilustuudio), kus ta teostab hammastele fotovalgendust uute OhWhite geelidega, mis jõudsid eestisse alles hiljaaegu.

Miks tasub hambaid valgendada spetsialisti juures?

Mina ei tea hambavalgendusest küll palju aga mul on mõned tuttavad, kes on oma hambad koduste vahenditega hellaks, tundlikuks ning hapraks muutnud seega ma EI SOOVITA mitte kellelgi kodus ise hakata oma hambaid valgendama, isegi, kui saate nad valgeks, võite siiski endale karuteene teha. Minu soe soovitus- mine Jane juurde. Juba selle pärast, et ta on sertifitseeritud spetsialist ning teiseks, kasutab ta tervisekaitse poolt kinnitatud geele, mida võib südamerahuga kasutada.

Kaua kestab üks hammaste fotovalgenduse protseduur?

Protseduurile minnes tuleks arvestada umbes 1h 15min ajaga, sest algul on vaja hambad korralikult pesta ning geelide peale panemisele kulub ka natukene aega. Kokku peab lambi all geelidega olema 1x15min +2x20min. Minu esimene küsimus oli kohe, et miks nii kaua ja miks just nii? Jane siis seletas mulle, et esimesed 15 minutit lambi all olles, avanevad hamba poorid, et valgendamise protsess oleks efektiivne ning tulemuslik. Järgnevad 2x20min on puhtalt valgendamise protsess ja kuna 20 minutit on selline optimaalne aeg, mille jooksul geelid lambi all reageerivad siis sellest tulenevalt on ka sellised ajad. Juba esimene protseduuriga muutuvad hambad 4-8 tooni valgemaks. Uskumatu, eks? Minul läksin hambad valgemaks juba peale hammaste pesemist! Tõesõna! Kes ei usu, minge vaadake minu fb lehel LAIVI järgi, nats pikk tuli aga kõik küsimused saavad seal omad vastused.

Innovaatilised OhWhite hambageelid

Hammaste fotovalgendamisel kasutatakse kõige kaasaaegsemat, turvalisemat ent efektiivsemat tehnikat, mille tulemusena saadakse kerge vaevaga kaunid ja valged hambad. Hammaste valgendamise protseduurile saavd tulla kõik inimesed, kellel ei ole parasjagu hambapõletikku, sellisel juhul on protseduur välistatud. OhWhite geelid on sobilikud ka tundlike hammastega inimestele! Protseduur on täiesti ohutu ning valutu ja ei kahjusta hambaid ega igemeid. Hammaste toon võib muutuda 4-8 tooni võrra, sõltuvalt esialgsest toonist. Soovitatav käia 1-3 protseduusil kuu ajaste vahedega. OhWhite geelid on peroksiidi vabad!

OhWhite valgendavad hambapastad (Whitemint & Blackmint)

  • Parabeeni vaba!
  • Kaitseb igemeid
  • Valgendab hambaid
  • Vähendab hammaste tundlikkust
  • Hammaste remineraliseerimine
  • Kaariest ennetav
  • Hambakivi ennetav

Hambapasta on kõrge puhastusvõimega hambapinda kahjustamata. Spetsiaalselt välja töötatud hammaste valgendamiseks ja igapäevaseks suuhügieeniks. Hambaemaili sõbralik!

LOOS

Nüüd kõige magusam osa, nimelt loosin koostöös Jane Beauty-ga välja ühele lugejale TASUTA hammaste fotovalgenduse, mille väärtus on 55€ ja see ei ole veel kõik! Selles loosis võidavad KÕIK, see tähendab, et kasutades sooduskoodi “SEOM20” saate esimeselt hammaste valgendamise protseduurilt tervelt 20% soodustust. Sooduskoodi saate kasutada broneerides Jane juurde aja SIIN.  Loosis osalemiseks VAATA SIIA!

PSPS: Lisaks hammaste valgenduse protseduurile saab üks loosis osaleja veel ühe üllatuse seega igaljuhul tasub osa võtta! 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial