Soovitan: Gourmet Club

Ma olen juba sellest ajast saati, kui Ristiku tänaval elasin, käinud Arsenali keskuses Courmet Club kohvik-poes. Enamasti olen ma kaasa ostnud teed või kohvijooki, mida nautida Annabeliga vankriga jalutades. Nüüd, kui Annabel on vanem  ja kodus enam arvutiga tööd teha ei saa siis on just Gourmet Club gurmeekohvik saanud minu kodukohvikuks, kus ma käin koolitäid tegemas ja söömas-joomas head ja paremat.

Veel aasta tagasi ma ei hinnanud eriti hummust näiteks ega joonud Latte kohvijooki mandlipiimaga, täna aga teen seda ja see gurmeekohvik on nii õdus ja hubane koht, kust saab pea kõike, mida hing ihaldab. Eile näiteks sõin täisterapastat ja jõin oma tavalist jooki ehk mandlipiimaga Latte-t. Neil on alati olemas valikus mandli ja sojapiim, võib-olla on kookosepiim ka, ma ei ole küsinud.

Ma olen koju kaasa ostnud siit ülimaitsvaid hummuseid, karulaugu ja röstpeedi hummus on mu lemmikud. Samuti olen mekkinud nende limonaade, mis on nii mahlased ja viivad keele alla (hahaha, kui imelik ütlus) . Tavaliseks lemmikuks on saanud juba seene orsotto, mis on lihtsalt taevalik ja sulab suus. Ma küll ei jõua kunagi nende toite lõpuni süüa,sest mul saab vahepeal 2 korda kõht täis, kuid kiidan ikka, mõnusad mehised portsud on ja ükski kaasa, sõber ei jää siin nälga.

Erinevaid maitseid on siin palju ja kõhu saavad täis ka veganid, kellele on olemas valik soolaseid toite kui ka magusaid kooke ja saiakesi. Valikus on ka laktoosivabasid, jahuvabasid koogikesi ja pirukaid. Üks mu lemmikuid on jahuvaba šokolaadikook ja Chia-mango tort kookosepõhjal…njommm!Mõnusaks snäkiks saab kaasa osta näiteks grissineid, mida pakutakse erinevatemaitsetega. Panen alla pildi teile, sest kui mina kuuleksin sõna “Grissin” tuleks mulle meelde ainult “Griffindor” ja “Griffin” Harry Potterist ja Griffin on teadupärast mingi mütoloogiline olend, kellel on kotka pea,lõvi keha ja tiivad.

Aegajalt võib Arsenali gurmee kohvikus kohata ka Eesti legendaarset köögikauboid-Imre Kose-t, kes on Gourmet Club loovjuht. Teenindajad on siin (jah, ma istun praegu ka siin) väga lahked ja sõbralikud ning rõõm on vaadata, kuidas kõik saavad omavahel ilusti läbi, keegi ei passi telefonides ja ei teeninda mossis nägudega ja ei suhtu klienti, kui järjekordseks “segavaks faktoriks”. Lisaks võin öelda, et siin on väga kliendisõbralikud hinnad, kui kliendstaatus muretsega (läbi ID kaardi) saab veel 10% igalt ostult ning vahel on ka eripakkumisi, näiteks on täna kliendile -20% värske pesto, karulaugu hummus ja hõrk mandlikook.

Vaata GourmetClub kodukat SIIN

Kas teil on välja kujunenud oma lemmik kodukohvik? Kiitke 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial