SOOVITUS: Kuidas ma inetust pardipojast kauniks luigeks sain Kylliland ilustuudios.

Külastasin paar päeva tagasi kesklinnas Kristiina tänaval Külli Ilusalongi. Külli kolis mõned kuud tagasi Võrust Tallinnasse ning avas oma küünestuudio. Mina sain temaga tuttavaks läbi meie ühise sõbranna, kes soovis kahte oma sõpra aidata- mind ja Küllit. Külli on kogenenud küünetehnik ning verivärskete küünetehnikute valmis voolija ehk teisisõnu pakub ta koolitusteenust alustavatele küünetehnikutele või täiendavat õpet juba kogenenumatele küünetehnikutele. Abi tuleneb siis sellest, et Küllil on igapäevaselt käed-jalad tööd täis ning tal oleks vaja ühe särasilmse assistendi abi, kes aitaks ohjata tema kodulehekülge, sotsiaalmeedia kontosid ja veel nipet-näpet no ja mina olin muidugi käpp.

Hubane sisustus, lõhnaküünlad ja kaunid küüned-kindlustatud

Mul tekkis Külliga juba esimesel kohtumisel hea klapp ja nii see koostöö alguse sai, kõigepealt tutvustas ta mulle oma salongi ja rääkis oma taustast ning järgmisel korral ehitas, värvis ka maalis mulle sügisest inspireeritud küüned geellakiga. Teate seda tunnet, kuidas su kaaslane tuleb sulle õlamaššaazi tegema ja nii hea on, et kananahk tuleb ihule ja korraks ununevad kõik muud isiklikud probleemid ja maailma pseudoprobleemid? Vot, minul oli Külli juures teisel pool lauda ostudes täpselt selline tunne, kui ta mulle südamest kirjeldas oma tööd ja viilis ning maalis mu küüsi samal ajal.

Mmm..mõnna!

Mul on üks selline tehnik juba olemas, minu depimeister- Liisa! Ükskõik, kui kehva tujuga ma sinna lähen, alati me jutstame muudest asjadest ja ma unustan enda teemad sootuks. Võiks isegi öelda, et tunnike deppi või 1.5h maniküüri ja küünehooldust mõjuvad teraapiliselt. Minu poolteist tundi Külli juures möödusid ka väga teraapiliselt ja lisaks heale tujule, lahkusin ma tema juurest tõsiselt kaunite küüntega. Kuna ilmad on meil sügisesed siis soovisin ka midagi sügist, mis paistaks hallist massist välja. Sain kõik, mis ma soovisin ja rohkemgi veel. Kui soovid tutvuda Külli tegemistega, mine piilu tema FB lehele SIIN ja uuri ka Kylliland Instagram kontot SIIN.

Sügiseks valmis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial