Unistused tõesti täituvad!

Tahan teile täna rääkida Küllist. Külli on kaunis noor ema ja igavesti tubli ning töökas Eesti ettevõtja ja unistuste püüdja. Kuni 2018 aastani elas ta Võrus, kuid kolis ligi pool aastat tagasi Tallinnasse, et oma unistused lõpuks teoks viia. Tema esimesed kogemused küünetehnikuna jäävad 20 aasta tagusesse aega juba, kuid 14 aastat tagasi sai asi tõsisema pöörde ning hobist sai tõsine igapäevatöö ning unistuseks oli saada oma ala parimaks ning avada päris oma küünesalong.

Täna on Külli oma ala parim ning oma salongi “Beauty Land” uksed avas ta Tallinnas 4 kuud tagasi. Läbi aastate on ta oma teadmiste ja kogemuste pagasit täiendanud koolituste näol (täna on ta ise koolitaja) , osalenud küünedisaini võistlustel ja võtnud oma tööd väga tõsiselt ning teinud seda suure kirega. Värske salongiomanik pole päevagi tundnud oma erialaga tegeledes igavust või tüdimust ja kuigi ta on seda teinud juba pikki aastaid, on ta veendunud, et õppida on veel küllaga. Teadagi on küünetrendid  pidevas muutuses nagu ka mood ja seetõttu tuleb ka küünetehnikutel ning oma ala parimatel käia vooluga kaasas ning õppida, õppida ja veelkord õppida.

Mõned tema tehtud tööd:

külli1

 

külli2külli3

Beauty Land küünestuudio

Väike ent hubane küünestuudio “Beauty Land” sai valmis 4 kuud tagasi Külli parimate sõprade ja tutvusringkonna abiga. Sinna on pühendatud palju aega, tööd ning armastust. Täna on Külli unistus täitunud ja seda mitmel erineval tasandil, sest salong ei ole pelgalt koht, kus klient käib oma igakuist hooldust tegemas vaid koht, kus kliendid käivad ka lõõgastumas. Võib öelda, et küünetehnik ei ole pelgalt tehnik vaid väikestviisi ka maailmaparandaja, sest hoolduste ajal räägivad kliendid hingelt ära oma lood ning jutustatakse oma möödunud kuu sündmustest ja pereelust, lastest, poiss-sõpradest jne.

 

Kõige kaunimad tööd valmivad Küllil siis, kui klient teda usaldab  ning tema tööd ja valikuid austab. Läbi aastate pikkuse kogemuse on ta õppinud tunnetama kliendi soove ning vajadusi ja vastavalt sellele teeb ta oma tööd. Üldiselt piisab talle juba paarist märksõnast ning ta suudab kliendi küüntele luua kauni kunstiteose ning viimane ei lahku kunagi ilma “wau” efektita. Tema spetsialiteet on just omapärane ning eriline disain. Ta on tõeline oma ala “Onu Raivo Jutupliiats”. Külli on väga armas ning hea näide sellest, et unistused tõesti täituvad, kui fookus on paigas. Lisaks on muidugi tarvis enesedistsipliini ja üle tuleb olla ka tagasilöökidest,  mis võivad teel unistuste poole ette sattuda.

KülliLand
Külli Land (Beauty Land ilusalongi omanik)

 

Paar päeva tagasi sai Külli imeline küünestuudio endale ametlikult nime – Beauty Land. Selle tähtsa sündmuse puhul loosin ühele teist välja TA-SU-TA küünehoolduse Külli päris oma ilusalongis Beauty Land, mis asub Tallinnas, Kristiina tänaval. Loosist osalemiseks kiika minu FB-lehele!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial