Annan ära beebiasju!

Mul tuli mõte leida kaks perekonda, kaks beebit, poiss ja tüdruk, kellele ära anda kastitäis beebiasju. Juba tükk aega kogun ennast ja ikka tehtud ei saa, sest leian jälle midagi uut, mida lisada sinna kastidesse. Kuid…ma ei plaani niisama ära jaotada kastitäis tavaari vaid minu soov on leida või, et mind leiaks kaks perekonda, kellel tõesti vaja oleks neid asju. Olgu nendeks vajajateks siis üksikemad, mitmelapselised pered, majanduslikult kitsalt elavad pered. Räägin siis loo, miks ma neid hoopis ei müü kuskil gruppides maha ja ei ürita kasvõi nats tasa teha kogu seda meeletut summat, mis meil oma Annabeli jaoks hakkama on pandud. Riietega seoses on selline lugu, et algul oli mure, et neid ei ole piisavalt ja nüüd on tõsiasi see, et need ei mahu kusagile ära enam ja paljud riideesemed näiteks on seljas käinud vaid korra või on veel sildidki küljes. Ühel hetkel hakkas kastide viisi tekkima koju lapseasju. Veel viimasel minutil ja ka vahetult peale lapse sündi toodi meile näiteks oma beebist jäänud erinevaid riideid, komplekte, kombesid, kampsuneid, mütse, jopesid, sokke, kindaid jne jne. Ise sai ka tehtud mõned head diilid ja nii me ühel hetkel istusimegi oma kastide riiete otsas 🙂 Mis iseenesest on tore, Annabelil ei ole millestki puudust ja ta on üks stiilsemaid beebisid, kellel sõna otseses mõttes on garderoob laiem ja suurem, kui emmel…ja issil kokku. Aga ega loodus tühja kohta salli, kui riiete pealt sai palju kokku hoitud siis läks see raha mujale ja korralikult. Niisiis ma otsustasin, et ma ei hakka müüma juba poolmuidu saadud asju, see oleks silmakirjalik ja ausalt öeldes pole mul aega ega tahtmist sellega tegeleda. Ma pigem tunnen äraandmisest rõõmu ja seepärast tahan TALLINNA piires ise inimestele need kastid kätte toimetada.

Natukene nende kastide sisust:

 

Kastides leidud nii tüdrukule kui poisile 0-3k suuruses bodysid, pükse, pluuse nii kodus kandmiseks kui külla minemiseks, mõned hilbud sobivad 4-6 kuuselegi olenevalt kasvust. Tüdrukule on seal kleidikesi ja roosamannast sitsikesi-satsikesi. Mõlema soo esindajale on midagi külmade ilmade puhuks ja sokke, kindaid, mütse. Lisaks panin kaasa natuke mähkmeid proovimiseks, ehk sobivad, lutte, mis meie tittele ei sobinud ja on kasutamata, vaja vaid kuuma veega steriliseerida, lutihoidjad jms. Erinevad kreemid, geelid, šhampoonid ja seebid, mis sobivad ka hästi proovimiseks, kas sobivad beebile. Ühesõnaga pudi-padi on küllaga ja sobib ideaalselt ühele värskele beebile 🙂

img_6514

 

Asun asja juurde. Kui sa tead kedagi, kes teab kedagi või ehk tunned ise, et sul oleks peatselt sündiva või hiljaaegu sündinud beebile tarvis sellist niiöelda  Starter packi, siis anna mulle oma soovist märku kirjutades kommentaari (võid ka saata mulle meili) ning juba peatselt 3. Veebruaril  teavitan, kes on uued omanikud ja siis juba lepime kokku, kuidas ja millal saan ise need kastid väljavalitutele koju toimetada 🙂

 

Mida teed sina oma beebi, lapse(ste) asjadega, kui nad on oma riietest ja mänguasjadest välja kasvanud?

12 thoughts on “Annan ära beebiasju!

 1. Nii tore, kui minule tibule pöörduks just õnneke ja tema saaks endale tüdrukute beebi stardipaki 🙂 mida meil väga väga vaja läheks. Olen noor ema, kellel sünnib kohe varsti pisike tirtsu ja just see kastike olekd meile väga vajalik. Kuna minu elukaaslane pole veel kuskile tööle saanud siis vajaksime väga seda, kuna on palju asju puudu, mida vajaksime aga rahaliselt on natuke kitsas seis! Hoiame näpud, pöidlad risti rästi ja loodame õnne peale 🙂

   1. Hei, tüdruk peaks nüüd sündima 8 veebruar. Mõnesid bodysid, sipukaid,sokke, kombe. Apteegi asjadest, üks kreem ja pepu puuder.

 2. Panin just täna müüki riideid suuruses 50-56, ehk siis vastsündinule. Kui aga leiaksin ka kellegi, kes neid vajaks, võiksin ka niisama ära anda. Ja kuna endal on ka veel laps pisikene, siis nii kui talle jääb midagi väikseks, annaksin järjest kõik ära :). Niiet kui leidub keegi, siis võib ka minuga ühendust võtta :). Mul on ka veel alles jäänud mähkmeid ja muud pudi- padi. Ise olen Tallinnas.

  1. Katre, kas siiani annate 50-56 suuruses asju ära? Mul on kokku 4 kasti ja omanikud on leitud juba. Üks neiu kirjutas mulle abivajajate grupist, kellel sünnib juunis laps. Kas võin kontakti anda?

 3. Väga armas tegu! 🙂
  Meil oleks väga vaja aga asume kahjuks liiga kaugel. See kuu sündis meie perre neljas laps ning riidetest ära ei ütleks.
  Samal ajal olen kõik enda lastele väikseks jäänud asjad edasi andnud aga plekilisi ning katkiseid asjad viskan tavaliselt minema kuna ega abivajaja ka igasugust rämpsu endale koju koguma ei pea. Endalgi kogemus sellega, et ära antud asjade hulgas oli nii palju asju, mis tegelikult enam kanda ei kõlvanud.

  1. Kuskandis asute, eks on võimalik ikka kaugemale ka asju toimetada. Ise olen pestnud ja sorteerinud välja riided ja üleriided ning muid tarbeesemeid beebile ja riided on puhtad, ei narmenda, plekkideta ning aukudeta. Tõsi, tegu pole disaineririietega, minu meelest beebidel enamasti kodus käimiseks piisab ka H&M jms beebiriietest, mis samuti võivad armsad olla 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial