Arstilkäik ja muud üritused

Reedel oli meil Pelgulinnas arstiaeg koos UH-ga. Päris ausalt võin öelda, et alates teisipäevast oli kõik muu elu mu ümber üsna ähmane pilvehunnik. Peas keerles vaid üks- UH, UH, UH….kas beebil on kõik hästi? Huvitav, kas ma tean, mis pidi ta seal on? Kas ta on suuur või väike või keskmine laps?Äkki tal on kaks nina või ta on on tuharseisu pööranud ennast  jne.

Mõõdud: 36+0 nädalal

Pikkus: 42 cm
kaal: 2600g +- 400
asend: peaseis
eeldatav sünnikaal: 3200-3700g
ema kaalu iive: raseduse algusest praeguseni 9,3 kg

Beebi on terve ja õnnelik, luksub ja õpib ja valmistub naturaalselt tulemiseks. whoop-whoop!
Nüüd jääb vaid oodata ja uskuge mind, ma juba nii ootan, et olen veendunud, et aeg nimme jääb seisma kuna ma nii hullult ootan. 
Õhtul käisime Krissuga Kosmose kinos vaatamas Suicide squad-i. Väga äge elamus oli, oodatust meeldis mulle kindlasti rohkem see film.

Nii edasi nüüd tänasesse. Käisin kaemas House of trends päevi ja nagu tüdrukule ikka omane, siis tühjade pihkudega ma sealt ei tulnud. Kallis elukaaslane hellitas mind natukene, sõitis House of trends maja ette, viskas mu maha ja ütles, et helista, kui oled miskit leidnud ja ma siis tulen ja maksan ära ja korjan su peale 🙂 Mõeldud-tehtud! Lühidalt kokku võttes ega seal midagi erilist ei olnud,samas palju mõtetut ja odavat naiste ninni ja nänni oli. Siiski leidsin tirtsule väga armsa Lotte hommikumantli ja pehme mütsi ning endale nipet-näpet. Lisan alla pildid ka!
Kodus siis vaaritasin kokku miksitud retsepti järgi banaani ja meega pannkooke, maitselt üsna mõnusad ja head, välimuselt ei midagi ahvatlevat 😀  Kristjani isa tuli ka külla meile, nüüd käib tõsine ehitus lastetoas. VÄGA tublid poisid! Kui saaks selle toa ehitusliku poolega ühele poole siis saaks mina hakata viimaks tegema sellest toast üht printsessile kohast pelgupaika. Cant wait 🙂

PS: Esiteks on mul ausalt selline tunne, et tirts on tegelikult Mowgly mu sees ja ripub nabanööriga mu relgroo küljes ja painutab seda oma keharaskusega siia-sinna. Teiseks olen ma kindel, et mu kõht kasvab iga jumala päev silmaga märgatavalt kaugusesse suuremaks ja ma tunnen, kuidas mu kõhunahk venib ja venib ja kindasti rebeneb varsti. Oehh!

Millised plaanid teil nädalavahetuseks on tehtud?

Lotte mantel ja mõmmi müts

Miskit peale rasedust Aunele

Peale rasedust Aunele vol2

Inetud aga maitsvad banaanikoogid

Töö käib 😉

2 thoughts on “Arstilkäik ja muud üritused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial