Beebistuff jaotatud

Esialgsest plaanist kinkida kastike beebiasju ühele poisile ja tüdrukule sai hoopis nii, et kaste tuli nõks rohkem. Üks kast asju leidis oma tee Narva ühele noorele perele, kelle poiss sündis vaid loetud päevad tagasi. Ma ei hakka lahkama perede isiklike elusid, pärast keegi tunneb kedagi ära või on mul postkast täis kurjade kirjadega. Võin öelda niipalju, et tegemist noorte inimestega, kellel laps tuli üllatusena ning otsustasid anda endist kõikvõimaliku, et poisil oleks kõik vajalik olemas ning mis kõige tähtsam, armastada seda pisikest üle kõige.

Teine kastike läks Tartusse, noorpaar oli parasjagu Tallinnasse tulnud ning said ise oma kastikesele järgi tulla. See oli möödunud teisipäev ja TA oli olnud järgmisel päeval ehk 8-ndal. Kui paki üle andsin ütles neiu, et tüdrukul pole veel plaanis tulla. Kuna ma siiani neist kuulnud ei ole siis eeldan, et läksid sünnitama. Olukord eelnevaga üsna sarnane, noored vanemad ja pole veel päris kindlat jalgealust, mille pealt startida. Sellegi poolest on toimumas suured muudatused ja mina soovin südamest õnne ja rahulikku meelt ning häid otsuseid sinna perre!

Kolmas pakk on kokku pandud ja ootab väikest sõitu Viljandi kanti. Minuga võttis ühendust võrdlemisi noor alaealine neiu, kes kirjutas oma pika ja kurva loo mulle. Tema pisike on ilmavalgust nägemas küll alles aprillis, kuid ega see ka tegelikult enam kaugel pole. Aeg lendab ju niiiii kiiresti! Jällegi tegu üllatusbeebiga ja sel korral isa oli nii üllatunud, et kadus pildilt seega neiu jäi ootamatult üksi. No ja loomulikult hakas mul kahju ja olin nõus aitama, nii kuis vähegi saan. Olgu öeldud, et tegelikult tahaksin ma ju kõiki aidata aga see pole lihtsalt võimalik. Mul on endal beebi kodus ja nii hullupööra ma talle asju sebinud pole, et kõik beebid ära katta saaksin. Kahjuks. Igatahes olen neiuga vestelnud erinevatel teemadel seoses raseduse ja beebi asjadega ja tuli välja, et lapsel pole vooditki veel. Kuna ma Annabeli voodit siiski tema alt ära anda ei saa siis võtsin ühendust abivajajate ja aitajate gruppiga FB-s ja umbes minutiga oli mul leitud voodi koos madratsiga. Fan-tas-ti-li-ne! Sel beebil on pesa olemas ja riided seljas!

Mul on üks kastike veel alles. Kuna 0-3 riided jaotasin ära siis alles jäi suurused 68-100 midagi. No julgen pakkuda, et aastasele ja ehk vanemalegi sobivad riided. Need loodan ka ikka ära kinkida, kas abivajajate grupis või ehk on laste- või turvakodus kuskil tarvis neid. Eks näis.

Kokkuvõtvalt läksid ja lähevad kastid mis seal parata alaealistele neidudele ja peredele ning on üsna loogiline, et neil on vaja abi perekonnasiseselt kui ka väliselt. Enamasti käiakse alles koolis ja seegi asjaolude sunnil jäätakse pooleli, rääkimata regulaarsest sissetulekust ja muust vajalikust. Ma loodan siiralt, et kogu see stuff leidis tee õigete inimeste kätte ja neil on vähegi abi sellest. Üsna raske on heategevuse ja kinkimisega tegeleda, kõiki tahaks aidata, kuid paraku ressurss on piiratud + inimesed, kes valede pähe soovivad tasuta nänni saada, et näiteks hiljem raha eest maha parseldada kuskil müügigruppides. On ka selliseid inimesi, mis teha!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial