EILNE päev peiksiga ja Paavli kaltsukas shoppamas

Esialgne plaan oli eilsest päevast siiski EILE õhtul kirjutada aga no, mis sa ära teed, kui käsi ei tõuse sinna klaviatuurile ja aju ammugi ei ole nõus enam mingiks koostööks ja voodi tõmbab, kui gravitatsiooni jõud kukkuvat palli.
Enivei, meil käisid külas töökaaslane Kelly ja tema poiss Kenert, kes hetkel veel on 3 kuune. Kenert on sobi kandidaat peiksiks…emme arvates vähemalt. Muu ei huvita 😀
Jalutasime siis mööda lörtsiseid teid Paavli kaltsuka poole, kuna Kelly oli saanud  infi, et sealt on võimalik soetada jõuluriideid beebidele/lastele. Selge siis, et MINEK! 🙂 Muideks on Paavli kaltsukal ka online kauplus, kui kohapeale ei ole võimalik minna- Jõulukaup Paavlis.
Kui Annabel’il poleks niiii palju riideid juba olemas siis ma oleks vist ausalt hulluks läinud aga kuna tal on garderoob suurem, kui Sex and the city peaosalisel Carrie Bradshaw-l siis ma üritasin piiri pidada ja leppisin 5 riideesemega, mis on üliiinunnud jõulukad! Panen pildi ka alla. 5 eset kokku oli 10 eurtsi, Kelly sai isegi rohkem riideid ja väiksema summa eest, ju meil siis on kallis maitse hihihi 😀

Kas pole mitte nunnukad? Tahaks juba selga sokutada tirtsule 🙂

Muhe kutt Kenert ja tudulainel Annabel.

Tädi Anet käis meil samuti külas ja ninnunännutas beebit. Just siis otsustas Annabel tuduv ja rahulik laps olla, jättes külalistele ettekujutuse, et ma siin mõtlen oma probleeme välja 🙂 Aga siinkohal kasutan juhust ja tänan Aneti ja tema kaasat Robinit, kes beebi puhul tõid abimeheks meile Philips Avent beebimonitori. Kindlasti läheb seda tarvis, kui hakkame beebit harjutama oma toas magama või, kui mul on aega, et duššialla minna… võtan monitori kaasa  ja kui kriiskamiseks läheb, siis saan kiirelt ja seebiselt minna last kussutama!? 😀 Igaljuhul väärt asi, aitäh! 
Lisainfo Philips Avent monitori kohta leiate SIIT

Tädi Anetiga.

Kelly soovil sai beebule selga pandud üks paljudest kleitidest, mis meil kapis on ja ootab, et neid kantaks. Siiani olen ma talle mugavaid hõlmikuid ja bodysid selga pannud, ma ise ka ei kanna kodus kleiti ju, pigem ikka dresse või mugavaid redukaid. Aga hea point on see, et kui me neid selga ei pane siis  kandmata nad jäävadki. Täiskasvanud veel tuunivad end üles, et kuskile kontserdile või peole minna aga vaevalt, et meie end kuskile  näitama läheme spetsiaalselt.
  

Kenerti esimene kingitus Annabel’ile.

 

 

Tänane hommik algas kenasti blogi kirjutamisega…

 

 

 

 

 

 

 

ja valmis ta saigi 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial