Here it goes

Nonii…peale tükk aega pusimist ma selle blogilehe kuidagi lõpuks valmis sain. Viimati oli mul selline blogileht, kui olin puberteedieas vaevlev neiu, kes millestki muust, kui kurbadest kogemustest enda peikaga, kirjutada ei osanud ega ka ilmselt tahtnud.
Mõned aastad on möödunud, vanust on mul 24 ja loodetavasti olen seekord targem ja ka veidi laiema silmaringiga. Miks ma õigupoolest seda blogi alustasin? Hmm…kindlasti üks põhjus on enda miljonite mõtete koondamine, arhiveerimine, salvestamine ning enda väljendamine ja ka väljaelamine, mis kindlasti säästaks vähesel määral minu elukaaslast 🙂
Nii, tutvustan natukene oma tegemisi ja elu. Olen parasjagu 32 nädalat rase, tulemas on pisitüdruk, oodatav sünnitähtaeg on 2 november. Töölt vabastuse sain juba esimesel trimestril ja seda äkitselt halveneva tervise tõttu. Vahepealne aeg on möödunud mõningate rasedavaevuste (oksendamine, nohu, ninakinnisus, seljavalud, emotsionaalsed hetked) käes vaeveldes, kuid ka suve nautides ja rasedusega harjumisega tegeledes. Kevade/suve jooksul sai palju mõeldud ja otsustatud, et lisaks esimese lapse saamisele on vaja olla veel ambitsioonikam ning kandideerida Tallinna Majanduskooli õppima personalispetsialisti eriala. Mõeldud, tehtud!
Siin blogis hakkangi ma rääkima, kuidas mina, lõpurase, käin koolis ja valmistun beebiks, sünnitan ja siis õpin ja käin edasi koolis ja kuidas või kas ma selle kõigega üldse hakkama saan või hammustasin magusast šhokolaadikoogist  liiga suure tüki.

2 thoughts on “Here it goes

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial