Igasugused erinevad hooldused

Eks see ole teada fakt, et kui üks keskmise palgaga Eesti tütarlaps jääb raseduspuhkusele ja peale seda omakorda lapsehoolduspuhkusele siis tuleb hakata hoolikalt valima, mille peale raha kulutada ja mille peale mitte. Kui varem (enne rasedust) oli oluline, vajalik või lihtsalt mugavus käia igakuiselt endale meelepärases ilusalongis, milleks mul oli ja on senini ”Ilusalong Beautiq” ning lasta ennast hooldada ja poputada siis nüüd on oluline veeta aega oma beebiga, mugav kanda terve päev dresse ja vajalik 8h segamatut und.
 Maniküür, näohooldus, juuksur, ripsmed, depilatsioon-kõike seda sai endale lubada ja see oli justkui igakuine põgenemine enda argielust. Kui andsin teada sõpradele/perele/peiksile, et lähen ilusalongi, siis teadsin, et saan olenevalt protseduuri pikkusest olla omaette kuskil 1.5-3h ja vahel sai kogunisti mitu protseduuri järjest bookitud ja veeta kogu päeva salongis. Mõnus!
Eriti mõnusaks tegi olemise Beautiq-u salongis sealsed sõbralikud, noored, uuenduslikud ja ilusad iluteenindajad ning südamelähedane ja hubane atmosfäär ning imeliselt kaunis interjöör, mida iseloomustavad paljud antiiksed ja käsitööna valminud mööbliesemed. Ilusalongi eesotsas on igati tubli, tegus, tark ja ilus Liisa Kasak, kes on tegelenud maniküüri, geellakkimise ja geelküünte hooldusega juba aastaid ning otsustas avada omaenda salongi 2015 aastal maikuus. Oled väga sihikindel ja edukas oma ettevõtmistes!

Juuksur Agnese kätetöö.

Enne vs pärast.

Ideaalne teenindus ja alati saab suu magusaks 😉

Milline proffessionaalsus!

Viimane käik enne sünnitust, pidi tagasi tõmbama nats 🙂

Viimane külastus küüntehooldusesse oli natukene nukram, sest lasin oma geeli küüntelt eemaldada ja piirdusin tagasihoidliku maniküüriga. Raskelt sai see otsus vastu võetud kuid mis teha, elu on selline nagu ütleb mu kallis kaasa 🙂 Ma siiski käin igakuiselt deppis, mille ajal lasen ka kulmud vahatada ja üle värvida ning plaanin ikka tulevikus geeli uuesti küüntele kanda, sest ütlen ausalt kohe-iseendale maniküüri tegemine on üks paras nuhtlus. Päris tõsiselt kohe!Iga paari päeva tagant peab küüsi lõikama, viilima ja nädalas korra vähemalt kontrollima küünenahkasid, et need narmendama ei hakaks ja siis veel lakkimine. Esiteks lakk püsib vaid mõned nõudepesu korrad, peale mida tuleb see ülenisti eemaldada ja uus peale kanda ning teiseks on mul kodus kahe kuune beebi, keda üldse ei huvita, kas mul küünelakk parasjagu kuivab või mitte (kui ta sülle soovib või mõni muu häda kaelas on). ÕÕHH, kui vasti tegevus on veel see küünteviilimine! Aga viimase külastuse juurde siis, Hanna oli nimelt tütarlaps, kes viis seda raske südamega vastu võetud protsessi läbi ja sel ajal, kui ta seda tegi, küsisin mina, kuidas ja milliste vahenditega ise kodus maniküüri teostada.

Ülemisel pildil on vasakult poolt alustades:

  1. Küüne nahalükkaja
  2. Küüne nahalõikur
  3. Küüsi tugevndav lakk
  4. Femell küüneviilid (kuju viilimiseks ja poleerimiseks)

Teisel pildil on Kiwi lõhnaga küüntele kandmiseks õli, mis jätab nad pehmeks ja lõhnavaks.

Mul on olemas kõik peale õli (kasutan hetkel nats oliiviõli selle asemel) ja vist pole mul neid õigeid viile ka. Plaanin minna Tulika teel asuvasse PRO kosmeetikasse   (Hanna soovitusel), kus on hetkel ka palju erinevaid jõulupakkumisi, ning soetada endale puuduolevad komponendid, et teostada õigesti ja võimalikult proffessionaalset maniküüri..iseendale, kodus 🙂

Peale natukest puhkust oma küüntele ja väärtuslikku kodus veedetud aega beebiga, plaanin kindlasti uuesti naasta oma vanade traditsioonide juurde ja nautida üht korralikku geelküünte hooldust 😉

Mõningad tööd Ilusalong Beautiq-u iluteenindajate poolt:

Ja tänane meistriteos ehk iseenda tehtud maniküür koduste vahenditega:

Kindlasti ei plaani ma regulaarselt midagi oma küüntele kritseldada, sest mul puuduvad selleks raudsed närvid ja selleks piisav aeg ja pealegi ma pesen liiga palju asju igas päevas.  Aga no…korraks on ju päris kena! 🙂

PS: Algselt oli plaanis lumehelbekesed küüntele joonistada….ei old ilus, ütleme nii. Ja siis tulidki lihtsalt valged triibud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial