Käisin täna tööl

Noo tavaliselt peavad inimesed seda ikkagi tööks, mina hetkel pean seda vahelduseks. Käisin nimelt Dresshouse-s abis. Paljud teavad seda kleidipoodi veel Hippster nime järgi, kuid õige pea nad kolivad ja sellega seoses toimus ka nimevahetus. See on loogiline samm, kuna tegu on butiigiga, mis on keskendunud vaid kleitide tootmisele ja müümisele. Nende lehekülje leiad SIIT. Neid on saatnud poe avamisest saadik suur edu ja kliente on nii tohutult palju, et laiendamine oli lausa vajalik samm. Varsti, kahe nädala pärast on avanemas nende uus, läbi kahe korruse ulatuv butiik “Dresshouse”. Uue poe aadress on Estonia pst 1. Loomulikult tuleb sinna müüki palju uut ja huvitavat ning kindlasti ei lahku keegi sealt ilma, et oleks endale miskit leidnud. Mul on endalgi kapis nii mõnigi kleit, mis on pärit sealt ja need on teeninud mind ustavalt. Proovin teile leida ka pildi, kuid kahjuks, peaaegu alati, kui ma vähegi kaunis välja näen, jääb see hetk jäädvustamata mingil seletamatul põhjusel. Igatahes käisin siis abistamas Dresshouse tiimi, kuna jällegi seoses laienemisega on tööd tavapärasest mitmeid kordi rohkem. Praegu juba otsitakse ja ostetakse endale lõpukleite ja just laupäevad on sellised päevad, kus vanematel on aega lastega mööda poode ringi kammida, et tähtsale üritusele just see kõige õigem ja kaunim kleit välja valida. Seega jah, tööd ja tegemist kui palju. Mul oli väga hea meel, kui mu ema (kes töötab Dresshouse-s) võttis ühendust ja küsis, kas ma saan appi minna. Olin kahe käega nõus ja Kristjan loomulikult ka. Ta on veidral kombel üpris rahul, kui ma kuskile välja lähen või, kui mul tegemist on väljaspool kodu. Ei tea, kas tal on kopp ees minust või mis värk sellega on 🙂 Igal juhul kell 10.30 lükkas Kristjan mu uksest välja ja umbes 18 paiku naasesin. Selleks ajaks oli Kristjan endale plaanid teinud ja nüüd olen mina üksi Annaga kodus. Kahtlane värk ma ütlen 😀

IMG_1738

IMG_1741

 

518
2016 maagiline Kriste&Rauli pulm (5 kuud rase olin seal)

Olen tohutult tänulik Hippile, Arturile ja oma emale ning loodan koostööd Dresshouse-ga jätkata (ehk edaspidigi abis käia neil). See on mul ideaalne võimalus natuke puhata igapäevasest koolist/praktikast/oksest ja muust sellisest ning minna välja inimestega suhtlema ja üldse olla muus keskkonnas. Ma olen ka rahul oma igapäevase eluga, Anna okset on lausa lust  puhastada erinevatelt mööbliesemetelt ja ka iseendalt. Üleüldse on Anna üks suur õnneallikas mul, tõesõna. Kuid ma usun, et kui ma pääsen natukeseks teise keskkonda, tegema midagi muud, mõtlema millelegi muule, suhtlema inimestega, siis olen ma koju tulles puhanud ja mul on rohkem jõudu-jaksu ja suudan Annale rohkem pakkuda…ma loodan, et Kristjanile ka muidugi. Igast asjast peab puhkama, k.a puhkamisest tuleb puhata. Selline on minu arvamus, muidu inimene mandub.

20170311_145912018_iOS
Mina selfitamas
20170311_145935849_iOS
Dresshouse-s

 

Kui ma juba siin olen, siis laon letti oma neljapäevase leiu Viimsi kaubanduskeskusest. Käisime Janega taas Viimsi Megakirbukal, et vaadata, kuidas meie müüki pandud asjadel läheb, teha mõningaid korrektuure jne. Janel oli tarvis küüneliimi ning mina olin tooniva juukse šampooni otsinguil seega seadime sammu keskusesse. Mina leidsin oma šampooni ja üht koma teist veel lisaks. (tüdrukute värk)

20170309_164658657_iOS

Tõsiselt soovitan proovida teil “Cotton Plus” solution 2in1 vatipatju. Toimivad need selliselt, et lased tupsu korra vee alt läbi, ootad paar sekundit ning eemaldad kogu meigi. See ausõna toimib, isegi ripsmetušš tuleb ilusti maha, rääkimata huulepulgast. Supper toode, ma olen väga rahul, et ei pidanud oma ostu kahetsema. Järgmine kord ostan poe tühjaks nendest. Aaa…Viimsi Selveris olid need müügil, ma ei tea, kas mujal Selkudes ka on aga aga, kui leian siis annan teada 😉 “Cosmetics” vist oli poe nimi, kust sain oma toonivad šhampoonid, Marioni toode, eile õhtul proovisin järgi ja katab ilusti väljakasvu seega ei kurda. “Organic Shop” Royal chocolate lõhnab ja näeb välja kui šokolaadi puding. Tekkis suur soov maitsta seda. Katsetasin ka seda eile ja peab nentima, et lõhn on võrratu. Kreem toonib natukene nahka, seega võibolla on seda ägedam kasutada eelnevalt päevitunud nahal. Mina aga olen valgem, kui portselan ja käed näiteks jäidki üsna pruuniks, kuigi ma pesin neid vahetult peale kreemi pealekandmist. “Organic Shop” surnumere näomask-vot seda pole veel proovinud, kuid tundus väga “vajalik” ja hea seega ma proovin ja annan teada. Uued Jordani hambaharjad….praegused olid kasutusel vist 1.5 kuud, ehk isegi kauem. Üldiselt meeldib mulle ikkagi vahetada hambaharju iga kuu tagant, tundub hügieeniline ja vist soovitavad seda ka ortodondid. Jordani exrta soft harjad on meie lemmikud, ainukesed, millega mu igemed raseduse ajal pestes ei veritsenud. Need on ülimalt pehmed ja mõnusad. Koos Paradontax hambapastaga on kogu suuvärk ilusti hooldatud ja terve.

 

PS: Mul on selline tunne, et ma kasutan sõnavahemärke no nii valesti, kui valesti neid kasutada on võimalik aga noh, minu peas tundub kõik loogiline…enamvähem.

Hilisem lisamärkus* Ilmselgelt on mul eesti ja inglise keel natukene segunenud ja mõned sõnad nagu šhokolaad, šhampoon on kokku miksitud. Ning ripsmedušš on mul… mitte ripsmetušš. Kuigi nõrga d-ga tundub mulle kuidagi loogilisem. Tänks Kriste, püüdsin parandada oma vead ;)…khm about those grammar nazis

grammar

 

Millal teie viimati šhoppamas käisite? Kas tegu oli hea ostuga või pigem kahetsesite hiljem? Kui tihti käite poodides ringi vaatamas ja ostate miskit kodu või/ja ilu tarbeks?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial