Mähkmetest…

Sellised variandid on mul kodus olemas: Libero Comfort, Britton, Huggies Classic ja Huggies  Elite Soft. Olen kasutanud enamus ajast ja algusest peale Huggies mähkmeid. Esimesed olid Newborn, siis Soft Elite ja paar korda ka Cassikuid. Vahepeale proovisin ka paki Brittoneid, Libero on ainukesena veel proovimata. Ma kõigepealt muljetan omadest kogemustest mähkmetega (Annabeli kogemustest pigem, ma ise ei ole kasutanud neid) ja siis lisan info, mida erinevad mähkme brändid oma toodete kohta lubanud on.

Huggies Elite Soft– Enamjaolt olen rahul nendega, need ei lõhna keemiliselt, on pehmed ja neid on mugav kasutada. Mähkmetel on peal indikaator, kuid üldiselt ma ei jälgi seda, sest tunnen, kui miskit on püksis. Triibu järgi saab oletada, kas püksis on üks, kaks või rohkem pissi. PS: indikaator on Elite Soft mähkmetel, Classic mähkudel ei ole või siis ma olen lihtsalt pime. Kas need on lekkinud? Jah, paraku on kõik Huggies mähkmesordid lekkinud, kas piss on  selja juurest kuskilt välja voolanud ja terve body täis või kaka, mis on jalgevahelt ja samuti selja pealt välja punnitanud.  Kuna seda ei juhtu iga päev ja vanavanaema on meid nendega jõudsasti varustanud, siis pole spetsiaalselt läinud näiteks Muumisid või Pamperseid ostma. Huggies Elite Soft 2 hinnaks 0,18 €/tk.

Britton- Võin ausalt öelda, et kasutanud olen Brittoneid vaid juhul, kui parasjagu on kasutusel olevad mähkud otsa saanud. Ei tunne erilist lõhna, hoiavad ilusti ümber ja ei vaju ega kuku kuskile ära. Mis natuke häirib on see, et hoiavad kuidagi imelikult jalgade vahelt ja täiesti tavalise bodyga on äärest kõik näha ning body on trukkidega kinni panna nats keerulisem tänu mähkmete omalaadsele (neljakandilisele) kujule. Kui laps on pissinud rohkem, kui korra või kakanud, on seda läbi mähkme näha, nagu oleks läbipaistvast materjalist.  Britton S hinnaks 0,14 €/tk.

Huggies Classic 3- Mõned korrad olen kasutanud ja enamus neist on mähkmed lekkinud. Mõeldud on need 4-9 kg ja meie laps on c.a 6kg. Võib-olla on need siiski suured? Kaasa igal juhul arvab, et meil on minibeebi ja need mähkmed on veel suured meile, peaks ikka nr. 2 juurde jääma. Mulle jällegi tundub, et Huggies 2 hakkab juba pigistama  vaikselt. Hinnaks on neil 0,22 €/tk.

Libero Comfort- Jään vastuse võlgu, kuna pole veel kasutanud aga plaanin seda teha varsti.  Libero Comfort 3 hinnaks 0,24 €/tk.

img_6511

Nüüd aga kirjutan, mida brändid  ise oma toote kohta öelnud on. Eks see ole siis igaühe enda otsustada, kas lubatud info mähkmete kohta peab paika või mitte. Samuti võite soovitada mähkmeid, mida võiks edaspidi proovida. Ma olen hea meelega nõus katsetama. FB seinal küsitluse käigus selgus, et parimateks peetakse Pampers nii teip,-kui ka püksmähkmeid, seega ilmselt peale Liberot proovin Pampers Premium Care, mille hinnaks on 0,33 €/tk ehk siis hetkel kõikidest mainitud brändidest õige kallim.

Huggies Elite Soft- Naturaalset puuvilla sisaldavad** mähkmed kaitsevad Sinu beebi nahka ja annavad pehmusele täiesti uue tähenduse! Vastsündinud beebi nahk on üle viie korra õhem kui täiskasvanutel, seega peaksid esimesed mähkmed olema õrnad, pehmed ja õhku läbilaskvad.Huggies® Elite Soft on valmistatud unikaalsest, pehmest ja hingavastmaterjalist. Mähkme väliskiht sisaldab 100looduslikku puuvilla** ja muudab mähkme seeläbi eriti õrnaks ja pehmeks.SoftAbsorb kiht imab vedela väljaheite ja niiskuse sekunditega – see aitab beebi nahal kuivana püsida. ***Uus, pehme, väikeste padjakestega kiht loob kaitsebarjääri beebi tundliku naha ja vedela väljaheite vahele, et kaka beebi õrna nahka ei ärritaks.

Huggies Classic- Elastne vöökoht seljal, hingav materjal ja pehmed ja venivad ääred, et ennetada lekkeid hoolitsevad selle eest, et pisike maailmaavastaja püsiks kuivana ja tunneks ennast kauem mugavalt. Need on  Huggies ® Classic mähkmete, mille suurepärane tehnoloogia hoiab beebi kuivana kuni 12 tundi, parimad omadused! Mähkmetes on kasutatud BLOCK – GEL tehnoloogiat, mis imab niiskuse kiirelt, juhtides selle mähkmete sisemistesse kihtidesse ning hoides beebi pepu kuni 12 tundi kuivana.Elastne vöökoht seljal hoolitseb selle eest, et mähkmed liiguksid koos lapsega, ilma tema maailma avastamise protsessi ja uute oskuste õppimist takistamata. Samal ajal aitab see ka lekkeid ennetada. Vanemad hindavad kindlasti ka korduvkasutatavaid kinnitusi, mida saab uuesti sulgeda, kui mähe jäi liiga ümber või lõdvalt. Mähkmed on kaunistatud “Lõvikuninga” multika joonistustega.

Libero Comfort– Libero Comfort on kvaliteetsed hästi imavad mähkmed, millel on pehme pealis- ja sisepind, mis ei ärrita beebi tundlikku nahka. Comfort mähkmeid on mugav lapsele jalga panna ning tänu elastsetele pehmetele servadele on lapsel mugav end nendes liigutada. Mähkmed ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Mähkmed on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Pampers Premium Care- Pampersi parimad mähkmed, mille pakutavat kaitset nahale on hinnatud 5 tärniga. Neis on hingavad mikropoorid, mis lasevad värsket õhku sisse ja niisket õhku välja, ainulaadne eriti imav sisekiht, mis teeb mähkmetest Premium Care meie kõige kuivemad mähkmed, puuvillasarnaselt pehme väliskiht, mis ümbritseb beebit mugavalt, aaloega ihupiim, mis aitab beebi nahka kaitsta, ning venivad küljed, mis väldivad punaste rantide teket. Suurustel 1-2-3 on ka ainulaadne kärgkiht, mis imab vedelat, ning niiskusindikaator, mis näitab, millal on aeg mähet vahetada. Pampers Premium Care hoiab nahka ideaalses korras ning laseb pisikesel vabalt ümbritsevat maailma avastada.

4 thoughts on “Mähkmetest…

  1. Mul Mel kannab praegu (on üldse koguaeg) kandnud Huggieseid. Praegu siis neid tüdrukute omi number kolme. Ma olen üli rahul. Mulle meeldib see veniv osa taga ja nad on niisama nunnukesed ka. Aga tellisin omale juba riidest mähkud ka 😃

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial