Mis on minuga juhtunud?

Ma olen jälginud Lilli, Malluka, Marimelli ja mõningaid muid blogisid. Lilli sai juba kuskil üle kuu tagasi minumeelest ja Mallukas paari päeva eest lapse kätte ja ma mõtlen, et kõik, mis ma tunnen ja ise kirjutada tahaksin, on nemad juba sõna-sõnalt ära kirjutanud ja kirjeldanud kõike, mis minul hetkel, 37-ndal rasedusnädalal toimub.
Esiteks olen ma esmaspäevast alates külmetuses/gripis/haige või suremas- täpselt ei saagi aru. Pea on paks, erinevad numbrid palavikupulga peal, nina on katki nuusatud, kurk on nii hell ja valus nagu oleks nädal jutti ainult röökinud ja siis chillikaunasid peale söönud. Enamus ajast on nii palav ja nahk on koguaeg märg. Liigume edasi rasedusvaeguste juurde: meeletud kuumahood öösel, endiselt võitlus käib kõrvetistega, mis kaabivad end mööda mu söögitoru üles öösiti, kui tahaks natukenegi magada, käed meenutavad rohkem tooreid sardelle, kui midagi muud ja nii valus on neid rusikasse ajada, lisandunud on paistes jalad (käisin varem tööl, 12 tunniseid vahetusi ja tihtipeale oli vaja need kontsadel veeta) peale paaritunnist jalutuskäiku on surin ja valu jalgades võrreldav 12 tunnise kontsadel veedetud töövahetusega. On ka mõningased menopausile viitavad sümptomid: unetus, kuumahood, depressiooni tunnused, meeletu väsimus, kerge ärritumine, teatud kehapiirkondade vähene vedelikusisaldus. Muude emotsioonidega on vist lood nii, et mul on nii kopp ees kõigest, et ma ei viitsi isegi nutta enam-see ju niikuinii ei aita mind.
Ma mõistan ka enda elukaaslast- hetkel väga tegu ega nägu mul ei ole ja mis siis ikka minuga peale hakata. Hea aeg sõpradega hängimiseks, jalgpalli jälgimiseks, töö jne, sest temal on täies mahus korras kõik seal kupli all ja kehaline seisukord on kah vähe parem, välimus on  kõvasti etem, kui mul.AGA…Kuskil hingesopis tahaksin ma, et ta lihtsalt oleks kuskil mu kõrval ja räägiks minuga kasvõi suvalistest asjadest, et mu mõtteid suremisest ja lagunemisest eemale viia ja/või näha teda innukalt lapsevoodit kokku panemas, sest see on ju nii PÕNEV. Või võiksime hoopis kihla vedada, mis kuupäeval beebi tuleb või siis mitte rääkida üldse beebidest vaid sellest, kuidas ma üldse ei näe nii halb välja nagu ma peeglist vaadates tunnen, et ma näen, tuletada meelde neid ilusaid aegu, kus ma ilus ja sale olin või unistada, milline meie elu 6 kuu pärast umbes olla võiks.
Nojah, mehed on erinevad ja mehed ja naised on veel rohkem erinevad. See selleks siis.
Koolist niipalju, et E-tänaseni pole ma tervislikel põhjustel attendinud ja tunnen megahalvasti ennast sellepärast. Olen juba maha jäänud ja ütleme nii, et haigena erinevate EL riikide maksusüsteeme võrrelda ei ole lahe. Ongi kõik, hoian pöialt, et saan käbe timmi ja siis hakkan kõvasti õppima!
Haiglakott! Tegin nimekirja valmis ja hakkasin kokku panema, aga palavik tõmbas mu kuskil paari tunniga rajalt maha ja see tegemine jäi poolikuks. Panen listi siia üles ja oodatud on kõik näpunäited, soovitused jne.

Aunele:
Rasedakaart
Isikut tõendav dokument
Aluspesu 4-5 paari
Sokid, pehmed sokid
Sünnitusjärgne pesu+pidžaama püksid
Imetamisrinnahoidja+rinnapadjad paar tk
Suured sidemed
Vahetusriided:dress, redukad, 2 maikat, pusa
Kamm+patsikumm

Krissule:
Vahetuspluus
Boxerid
Sokid

Hügieenitarbed:
Hambahari Krissule, mulle+ hambapasta
Shampoon + palsam
Hügieeniline pulk
Nibukreem
Teodorant
Rätik
Näokreem( roheline-vannitoakapis)

Lapsele: Turvahäll
Kombekas
Kojutoomiskomplekt
Niisked salfad
Flanelltekk

Söök- jook: Pudel vett
Pähklid/ küpsised,
Tume shokolaad
Krissule midaiganes ta soovib

 + telf ja laadija!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial