Nädala selgroog murtud

Oli vaja siis kellata oma ameerika mägede tipus olemisega, täna kukkusin killadi-kolladi alla sealt.
Algas hommik liiga vara aga kõht korises ja oli vaja süüa, mis teha. Peale hommikuputru tundsin, et selg ja üldse kõik nabast allpool teeb üsna ebamugavat valu, seega pidin oma kaasraseda sõbrantsiga jalutuskäigu ära jätma ja voodis vedelema ning ootama ja lootma, et mööda läheks.
Suutsin magada isegi paar tundi..great success. Tegin siis ühe tavapärase liigutuse ja panin oma telefoni laadima ja vot ei lae ja tagatipuks jäi see laadijaots üldse telefoni ja ülejäänud osa jäi mulle nõutult pihku. KIFT! Telefoniga oli siis kõik, õnneks majapidamises on 2 kohutavat ASUS läpakat, mis siiski mingil määral toimivad. mida ei saa peale kasutamist enam oma närvide kohta öelda 😀
Kuna kodus polnud miskit süüa ja kahju oleks olnud, kui tubli mees koju tuleb peale rasket tööpäeva ja süüa otsides leiab külmutuskapist vaid ühe näljast oksa tõmmanud roti siis oli vaja midagi välja nuputada. Tegin liiga soolase tatrapudru ja purgisupi, no ei lähe paremaks see päev.
Pidin veel kooli minema oma lemmikloengusse- Dokumendihaldus. Siis, kui teised kursusekaaslased olid tunnitöö valmis saanud, mõtles Aune ikka veel, mis üldse teha on vaja ja kuidas seda alustada. Täiesti KO-HU-TAV!!! Ma olen nõus kirjutama käsitsi 100 esseed, kui see tähendaks, et ma ei pea seda piina enam läbi elama. Oh well!
Ega siis asi selle kõigega piirdu.Peale loengut jäin ma bussist maha, kuna ma ei saa kõndida kiiremini, kui üks keskmine tigulane ja ootasin kena paarkümmend minutit uut bussi. Ilm selleks oli lausa fantastiline. Kõigele lisaks jäeti mind veel üksi koju kah, et jalkat vaatama minna sõbra juurde. Juba esmaspäevast saadik olen siin nagu üks paks udukogu eksisteerinud jalka kõrval 🙂 No kurat, miks see nii äge on ja miks mina ei võiks küündida selle ”ägeduse” tasemele? 😀
Igatahes karistuseks talle ja lohutuseks mulle, sõin ma ära hilisel õhtutunnil ühe šhokolaadi ja jõin tassi kakaod. Arvatavasti olen homseks nüüd paar kilo kohe raskem kah aga mis sest.
NB: Telefonilaadijat mul ikka pole, sellisel lihtsal põhjusel, et inimesed unustavad 😀
Nats on veel aega enne unedemaale minekut, seega proovin mingit kirja koostada ja …who am I kidding, ma pigem loen homset õigust puudutavat konspekti ja jään magama.

Ilusat und teilegi!

Romantika Word-i programmiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial