Natuke titendust vol2

Jätkuks minu piima probleemile. Pean nentima, et olin valmis kõik pikalt saatma, kes on seda meelt, et mu lapsel tissistreik on. Pole vist hullemat kannatust, kui kuulata enda lapse hingelõhestavat nuttu ja seda 2 minutit, tund, 3 tundi järjest. Eile käis mul külas imetamisnõustaja Ave Tähepõld. Kuigi pool minust oli juba anna andnud ja mõtlesin, et parem lähen kohe poodi ja ostan suurema varu piimapulbrit, siis teine pool pani kõik oma lootuse nõustamisse. Esiteks pean kohe mainima, et Ave oli super armas, sõbralik ja selline, kuidas nüüd öeldagi…eelarvamusteta, kuulas, rääkis rahulikult. Ühesõnaga hea oli suhelda temaga arvestades asjaolu, et Annabelil oli just parasjagu söögiaeg ja proovides erinevaid asendeid, meetodeid, trikke jne rääkis ja nuttis ta siiski kuskil 45 minutit, kui mitte rohkem. Ave siis jälgis Anna käitumist ja küsis vajalikke küsimusi, meie söömismustreid, kaaluiivet ja kõike muud. Järeldus oli, et lapsel siiski tissistreik. Ta saab pudelist toitu kergemini ja ikka ju mõnus kohe kähku kõht täis kugistada. Proovisime erinevaid asendeid ja anda natuke pudelist ja siis teha kiire vahetus. Esimesed korrad ikka laps väljendas selgelt oma pahameelt, et pudeli asemel miskit muud talle suhu topiti kuid peale c.a tund aega nuttu, oli ta juba üsna kurnatud ja väsinud ja jäi tukkuma pudeli otsa ja siis ma kiirelt selle vahetuse tegin ja laps sõi ilusti kõhu täis rinnast. Peale sööki oli jälle tagasi rõõmus naerusuine laps. Mina ei tea, kes küll need streigid välja mõelnud on. Igaljuhul minu suur kummardus ja kniks Avele. Mul on teadmine, mis lapsel viga ja, et piim siiski pole kuskile kadunud ja samuti tean ka mida teha saan selleks, et parandada asja.

Annabel streikis veel eile magamamineku ajal kell 20.30 ja täna hommikul ja õhtul ning jälle magamamineku ajal. Mõnel korral toimib see trikitamine hästi ja laps joob pudelist vaid paarkümmend ml piima ning seejärel rinda. Veel tund tagasi  ei toiminud see trikitamine üldse. Kui Annabel oskaks rääkida, oleks ta kindlasti mu sinnasamusesse saatnud oma petekate proovimistega 😀 Söötsin talle pudelist piima 20 minutit jja rahu majas ja laps magab sügavalt. Mis teha! Homme on uus päev ja annan endast kõik, et ta seda kuramuse õiget piima õigest kohast sööks 🙂

Käisime täna õhtul tädi Anetiga tädi Jane juures külas Klausi kohvikus. Peaaegu täitsa tore oli, Anna lihtsalt otsustas tujutseda ja nõudis oma õhtusööki pudelist ja siis oli üldse kõik muu nii huvitav, et ei saanud süüa ja, kui avastas, et kõht ikka megatühi siis lasi oma nutupaelad valla. Jane valmistas meile kaunite pildikestega kakaod, mis oli nii mõru. Harjunud kakaod ikka magusana jooma, kuid jah tean tean. Originaalne kakao ongi mõru.

20170117_155723619_ios

20170117_160622505_ios

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial