On aeg selleks postituseks

Austraalia- sul on midagi, mis kuulub mulle!

Ly Plats, kas sa ei arva, et on aeg tagasi tulla?

Nimelt on mul bestikas, kes otsustas pudrumägede ja mannavahumaale-Aussi minna aastaks. See aasta hakkab nüüd nibin-nabin täis saama aga mul on selline tunne, et ta on meie universumi teises otsas hänginud juba aastaid ja ma pole kindel, et ma mäletan, milline ta välja näeb või kuidas ta hääl kõlab. Vastupidi ei ole tema isegi kindel, et ta aasta täis saades tagasi tuleb :O No mida? 
Ma tuletan sulle nüüd meelde( jah selleks, et panna sind end halvasti tundma ja lennupiletit muretsema), et Eestis ootavad sind: Minaa esiteks, Emma, su pere, teised sõbrantsid, su kallis kodu, peatselt ilmavalgust nägev pisike tüdrukutirts ja mitte ainult üks tirts, sul tuleb siin neid ju veel, tead isegi. Kas juba ei ole piisavalt põhjuseid? Mina küll tulin sinu pärast Rootsist tagasi ja kaua ma siis sain olla siin kuni sa võtsid kätte ja otsustasid mulle vastu teha ja minema minnna ja veel nii kaugele. Ma vähemalt käisin külas, sinu lõusta ei õnnestu mul kuidagi kohe näha, isegi parima tahtmise juures.
Sa leidsid oma unistuste printsi Aussist, seega ma pole kuri, et sa läksid. Kuigi ma ikka muigan selle peale, et sa pidid minema teisele freaking  maakera poole, et endale eesti kutt leida 🙂  Palju õnne veelkord siinkohal! Võta aga Matu kaasa ja  suund Eesti poole- see väike balti riik Läänemere idakaldal, kui enam meeles pole!!! Nii, manitsemise pool on läbi saanud. 
 Ma igatsen sind ja ootan sind tagasi, mul on vaja sind. Niuks-niuks-niuks!!! Hakka tulema juba

Meie ninnunännu Emma

Mu bestie (L)

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial