Segapostitus

Tükk aega mõtisklesin selle üle, millest võiks nüüd kirjutada. Teemasid on mul loomulikult palju aga kõike ei jõua lihtsalt sulge panna. Võin kohe oMa teemad loetleda, millest KUNAGI on plaanis ka ehedad read kirja panna.

  1. Keha ja vaim peale lapse sündi
  2. Mähkmetest VOL 2
  3. 50 tumedamat varjundit vs reaalsus
  4. Vanust 25! Mida oled saavutanud, mis edasi?
  5. Minu unistused ja soovid
  6. Märts-30 päeva, iga päev kirjutamist(väljakutse)

Ühesõnaga nagu näete, on kirjutamist küll. Aaa, lisaks tahaksin veel kirjutada sellest, kuidas tänapäeva noored inimesed nii juhmid on. Noorteks pean siis 15-20 vanuseklassi kuuluvaid inimhingi. Nende peamised anded (minu arvamuse kohaselt) on järgmised: hunnikute viisi make up-i näkku loopimine, nutitelefonides mõttetu loba ajamine, Insta jaoks paljaste ja/või poolpaljaste piltide tegemine ja seejärel lisamine, laikide kogumine ja selle üle õnnelik olemine, uute hilpude otsimine ja poe proovikates pildistamine, meigi kohendamine, meigi ostmine , seksuaalsuse liigne väljendamine. Midagi sisulist ja tarka nad rääkida ei oska, koolis õppida ei viitsi, tööd teha ei taha, ümbritsevast keskkonnas nad midagi ei jaga. Oluline on vaid välimus, paljastatud kehaosad ja laigid, mis nende eest saadakse. Kuhu me nii küll jõuame? Mina omal ajal (10-15a) tagasi lugesin raamatuid, olin erakonna aktiivne noorte liige, käisin tööl, koolis. Jah loomulikult ka mina otsisin ennast ja oli etapp, kus kool jäi unarusse ja olulisem oli seltskonnas tunnustatud saada ja selle nimel sai loomulikult siidrit lürbitud ja suitsu kimutud. Selleks, et endale saada kutt, kellesse armunud olin (ja lisaks veel pool seltskonna tüdrukutest) sai ka natuke ise peale lennatud, et ikka ilma ei jääks (ei jäänudki aga kahetsesin hiljem). Aga ma ei kaotanud oma pead ja tulin sellest etapist välja ja uskuge või mitte, normaalse inimesena. Väärtustan perekonda ja oma lähedasi, pean maha sisukaid vestlusi, olen kursis maailmas toimuvaga, tean, mis on Eesti presidendi nimi(jahmatav, kui paljud noored ei tea peale Saviraare kedagi), annan vanadele istet ja pakun abi, kui näen abivajajaid. Selle asemel, et tundide viisi netis istuda ja mänge mängida või kes teab mida veel seal tehakse, saan inimestega kokku, et näost näkku suhelda ja ühiselt koos midagi tarka teha. Kurb meel on näha ja vaadata, millega need tänapäeva noored näitsikud ja tugevama soo esindajad tegelevad ja millest nad räägivad. Ma luban, et ma annan endast absoluutselt parima, et Annabel samasuguseks pealiskaudseks ja lolliks bimboks ei kasvaks. NB: Ütlen nüüd kohe kiiresti ära, et ma ei üldista. Ei ole kõik noored poisid, tüdrukud ja mehed, naised juhmid ja teps mitte kõikide ajudes ei puhu tuul.

Olgu, muudan teemat. Üritan juba sada aastat midagi FB müügigruppides maha müüa. Nii enda kui ka beebi asju. Paljud asjad on vaid mõned korrad seljas käinud või on sildidki küljes. Kuna riideid on nii palju ja nii ägedaid, kuid peast lolliks minna ei saa ja kõike alles jätta lihtsalt ei ole ruumi ja ükski järgnev laps ka ei kannaks kõike ära siis võiks ju müüa. Kus sa sellega, minu müügi postitused võivadki eluks ajaks vist sinna gruppidesse üles jääda, sest mina neist asjadest lahti ei saa. Täna scrollisin natuke jälle ja üritasin aru saada, mis see põhjus võib olla. Mul on selgesti arusaadavad pildid müüdavatest toodetest, tagasihoidlikud ja taskukohased hinnad, puhtad ja terved asjad. Mina aru ei saa vot. Võimalik, et lihtsalt nii nii paljud inimesed soovivad oma nännist lahti saada, kuid kogu selle nänni soovijaid ei ole piisavalt palju ja seepärast ei suudetagi kõike osta või läheb aega hirmkaua. Loodan parimat ja las need kuulutused siis seisavad seal mõned aastad.

Eesti sai eile 99 aastaseks, hipp-hipp-hurraa! Palju õnne kallile Eesti Vabariigile. Presidendi kõne oli võimas ja meeldis mulle, vastuvõtt oli võrreldes eelmiste aastatega kiirem ja sujuvam. Üks kutsutud aukülaline oli ka minu kaasa õde-Kristiina. Nii vahva oli vaadata teda televiisorist presidendiprouaga kätt surumas. Pidulaud oli kaetud ka meie majamidamises, süüa sai kiluvõileiba ning heeringat ning puudu ei olnud ka pits viina. Kahjuks hommikul fb-d scrollides ja uusi blogi postitusi lugedes sain kindlust sellele,et eestlase hommiku,lõuna ja õhtusöögiks on ikka teine eestlane. Kurb! Moeteadmatud inimesed, kes ei ole tippdisainerid ega valda seda teemat, kuid arvamusi ja näpuga näitamist, inetult maha tegemist selle eest rohkem, kui kopika eest. Ilmselt kadedus, et ise ei saanud mõnd kardinat või kalapüügivõrku selga tõmmata ja vastuvõtule minna end näitama.

Mis siis veel….jaaa teate täna on täiega pühapäeva tunne AGA tegelikult on laupäev. Vuhuuu!! Lähen nüüd vaatan oma kaasaga ”Heleni kasvatamine” edasi ja loodetavasti saan palju kaisutamist ja nunnutamist ning homme saab veel nautida perega koos aja veetmist…..ja majandusarvestuseks õppimiseks. Jesss!

 

 

Mis tegite teie eile ja kuidas veedate oma pikka nädalavahetust ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial