Spa date lastega

Täna siis oli see päev (see imeline, vihmane ja sopane päev), kus otsustasime Gerdaga, et läheme oma pisikestega esimest korda ujuma. Gerda pliks Melinda (edaspidi Mel) on 6 kuune ja Annabel 4-ne. No ausalt öeldes Annabel saab 6 päeva pärast 5 kuuseks ja Mel 7 päeva pärast 7 kuuseks. Olgem täpsed 😉  Suuna võtsime Revalisse, sest seal on kõik vajalik olemas kogu beebi majanduseks. Riietusruumis on eraldi nurk beebidele, seal on oma 6 (vist, kui mitte 8) mähkmevahetuseks mõeldud alust koos lisataskutega, kuhu saab siis mähkmed, riided jms panna. Alused on mõnusad riidest, nii, et laps vajub sinna keskele ning ohtu maha pööramiseks ei ole. Olemas on ka söögitool/istetool nii riietusruumis kui duššinurgas. Duššinurgas on ka vann pisematele, kes veel ei oska istuda. Riietusruumist SPA alale minnes jääb lastenurk kohe vasakut kätt. Mõnus sooja veega bassein, mille keskel on kosk, paaris kohas mullitab ja mingitest elukatest (äkki ussikestest) voolab ojana vett välja. Lapsed nautisid vees solberdamist täiel rinnal. Mel küll jagas asjadest nats rohkem ja kilkas ning plätserdas korralikult. Pani oma käe korduvalt veeoja alla ja suurte silmadega vaatas, mis just juhtus 🙂 Väga armas oli vaadata neid siiraid näoilmeid ja ägedaid tundeilminguid. Minu põngerjas…püüdis oma rusikaid kõigest väest nahka pista ning ise muigas sealjuures. Püüdsin küll teda korduvalt ümbritsevast huvituma panna, kuid üsna lootusetult. Talle üldiselt vesi väga meeldib ja ta naudib seal olemist, kuid hull plätserdaja ta seekord ei olnud. Peale paarikümmet minutit lastebasseinis suundusime püha Graali ehk mullivanni. Küll seal oli mõnus olla, selg vastu basseini äärt, laps süles rusikat järamas, sai nautida, kuidas vesi survega mullitab vastu kõhu pekivoldikesi. Oli see vast hea tunne 🙂 Gerda oli Meliga tegemises, kuna Mel oli rohkem huvitatud kogu sellest meelelahutusest, mis kaasneb vees olemisega. No ja palju ei läinudki mööda, kui lapsed andsid oma väsimusest ja tühja kõhu tundest märku ning läksime pessu. Lapsed sõid kõhu ilusti täis ja Revalist väljumist nende silm enam ei näinud. Mõnus vee nautimine selja taga, võtsime sammud Vene tänava Revalisse, kus Gerda varem töötas. Haarasime sealt ühed soojad joogid ning kõndisime vihma trotsides kodu poole…oma paar tundi sai ikka jalutatud. Kokku võtvalt oli üks väga mõnus SPA date nii meil kui ka lastel. Keegi ei nutnud ega karjunud, kõik läks ladusalt ja erroreid ei tekkinud. Aaa..mainin ka siinkohal ära, et maksin kahe tunni eest 10 raha, 9 oli minu pilet ja laps oli 1 eur. Revali hinnakirja leiab SIIT.  Võimalik on ka eraldi ujumistrenne beebide ja väikelastega võtta, selle kohta leiate hinnakirja SIIT. Meil on kindel plaan on edaspidi kord nädalas selline üritus ette võtta ja lastega Revalis ujumas käia. See on absoluutselt igati mõnus ettevõtmine ja ühe plussina võin välja tuua ka selle, et ISE saab kodust välja ja mulle saab ikka nautida.

PS: Kunagi annan teada, kuidas ujumine Annabeli magamist mõjutab. Hetkel on kell 19.10 ja ta on juba pool tundi maganud. Millal ta ärkab, kas ta ärkab või on ööunne jäänud? Ainult aeg näitab seda, mis tänane öö endas peidab.

20170317_093255042_iOS
Algul on ainult põial suus…
20170317_093325192_iOS
Ka teised sõrmed leiavad tee suuni…
20170317_093348305_iOS.jpg
Ja ongi kogu rusikas suus 🙂
20170317_093658505_iOS
Siiras naeratus 🙂
20170317_093715915_iOS
Uudistab..
20170317_094339148_iOS
Saime ka Annabeli naeratuse pildile…success.

Kui ma juba siin olen siis tutvustan meie uut lelu-ussikest. Sain ma selle kuskilt gruppist ja mõtlesin, et oleks äge. Anna saab kõhuli chillida selle peal, näppida ussi kõrvu ja jalgu, samas see kõriseb ja teeb veel mingeid hääli, kui seda mudida ja pigistada. Arvasin, et tal võiks fun olla selle ussikesega. Issi tuli koju ja hakkas kohe ussikesega mängima, Anna lahistas naeru nii, et ta kilked ilmselt jõudsid ka naabrite kõrvu. Seega fun fun! 😀

20170317_173901939_iOS

Kuidas teie oma lastega aega veedate? Kas käite nendega joogas, tantsimas või õues?

Millal panite oma lapse esimest korda trenni? Mille järgi otsustasite, kuhu huvirngi laps panna ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial