Tüdrukuteõhtu oli vahva :)

Tagasiside ühepajatoidule ja õunakoogile oli suurepärane. Sain kõik ilusti pungil täis sööta ja hiljem veeretasin nad siit trepist alla. Mission completed!
Hea uudisena oli meid üllatuslikult rohkem, kogu meie naispere oli kohal: Ema, Anet, Jane, mina ja meie kõhubeebi. Mul on hea meel, et te kõik leidsite aega ja tulite külla mulle ning kallasite mu beebiasjadega üle. Aneti lõusta ma küll näen igapäev aga empsi ja nooremat õde oli küll tõesti väga tore üle pika-pika aja näha. Nii, et tänks veelkord!
Väike pilt sellest, milline mu elutuba välja nägi peale külaliste lahkumist:

Olen jälle mõnevõrra rikkam teadmiste poolest, sain harivaid raamatuid ja no mähmetest ei pea üldse rääkimagi ju, neid hakkab minema kui soojasid saiu siin majapidamises 🙂 Väikesel printsessil on igatahes garderoob nüüd küll kohe kindlasti stiilsem ja värvilisem kui mul.  
PS: moosisin Aneti ära, et ta jääks ööseks minu juurde, et ma ei peaks hiljem üksinda vihmasaju saatel lahinal patja nutma. Ma küll päris kaissu ei roninud aga parem meel oli ikka.Ärkasin öösel vaid paar korda ja Aneti hambakrigin andis mõista, et minu ringisiiberdamine teda ei häirinud. Hommikul olin hops, kell 09 üleval ja hakkasin meisterdama hommikusööki ja tegin kohvi. Varsti saadan oma õekese minema ja küll siis aega kurbusest seinu kraapida ja mõelda mida edasi peale hakata 🙂
Mis teie nädalavahetusel teete? Jagage oma rõõme, tegemisi ka minuga.

Käigupealt väljamõeldud õunakoogike

Armastusega valmistatud hommikusöök

 

 

Ja siin me oleme, naturaalselt kaunid neiud 🙂

 

 

Kaisuuu, tule kojuu!

 

2 thoughts on “Tüdrukuteõhtu oli vahva :)

  1. Oli väga väga maitsev toit ja armas õhtu, kahju, et mul ei õnnestunud Annabelli trallitamist katsuda aga no küll jõuab kui ta juba kõhust välja on ennast trallitanud 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial