Tundub, et magamine siin majas on nõrkadele

Kell on küll ligikaudu 9.00, kuid üleval olen ma juba ammu. Või noh…nats üleval, nats loojas jne. Ma tunnen, kuidas väsimus niidab, kuid ärkvel on tükk maad kergem olla, kui magada.Toon näite tänasest ööst, mis kordub kõigest iga jumala päev (Y)
Algab siis kõik u. 20-22 paiku, kui tunnen, et silm tahab looja kiskuda ja võiks vaikselt unemaale sättida. Kõik hästi, toimetused tehtud, kikud puhtad, sätime patjade kuhja otsa voodisse end. Natukese aja pärast hakkab trall pihta…toon illustreeriva pildi:

”Tere, mina olen emme kõhubeebi ja umbes samal ajal, kui emme magada tahab, algab minul: joogatund, venitusharjutused, sirutusaeg, luksumine ja muu säärane” 

Niisiis läheb mööda tund, paar ja jäängi lõpuks magama. Jess! Umbes nii 03.00 paiku ärkan ma, kuna mul on nina kinni ja palav ja joogijanu. Voodi kõrval on Humer ja vesi, silmad kinni, teen vajalikud liigutused ja proovin edasi magada. Asendit ei leia, raske ja palav on ja siis tuleb veel pissihäda peale.
Ignoreerin natukene, kuid eelnevatest kogemustest tean, et kui peaks aevastus peale tulema, siis olen sunnitud üsna niiskel asemel edasi ”magama”. Käin siis ära ja keerutan end veidi veel, enne, kui uuesti sõba silmale saan. Ja siis c.a 7.00 ajal hommikul ärkan, kuna kõht on tühi ja süüa on vaja ja siis juua ja jälle pissida ja siis pole enam mõtet edasi üritadagi. Terevisioon on kah peal ja…jah nii see läheb. Ja siis ma imestan, MIKS küll olen ma juba kell 20 niiii tohutult väsinud?!
Ja loomulikult, kui mina ei saa magada, siis ei saa seda ka mu kerge unega elukaaslane, kes peab kahjuks kell 7 tõusma ja tööle minema. Oeh-need rasedusrõõmud. 7 nädalakest veel ja siis saab muude murede üle kurtma hakata, nagu üks tüüpiline eestlane ikka 🙂

2 thoughts on “Tundub, et magamine siin majas on nõrkadele

  1. Sellist nalja meil ei olnud.Õnneks meie magasime väikse kutiga koos.Keerasin ennast küljele,panin kõhule kãe ümber ja vops tuttu 😊Toimis.Sulle ja piigale aga rahulikke ja une rohkeid öid!Loota ju võih,et ehk 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial