Uued vidinad majapidamises.

Hiljuti lisandusid meie majapidamisse mõningad uued vidinad, tarbeesemed. Kuna meie peres on tihtipeale kellelgi külm või jahe ja küll kimbutab meid kõhuvalu ja beebil käed-jalad külmad siis elukaaslane otsustas soetada meile mõnusa soojakoti. Panen siia kohe pildi ka, et oleks silmees, milline see kott välja näeb. Tegu on Euronicsist ostetud Beurer soojakotiga.

20170107_140652559_ios

 

Ma olen rahul selle soojakotiga, see on piisavalt suur ja pehme ning mugav. Sellel on 3 soojusastet ja üldiselt esimesest meile juba piisab. Peale 90 minutit kasutamist lülitab see end ise välja. Oleme kasutanud seda ka beebiga, panen õhema tekikese soojakotile peale ja asetan sinna peale beebi. Lükkan esimese astme sisse ja beebil on hea soe olla ja isegi varbad ja sõrmed püsivad soojana. NB: kõik toimub loomulikult järelvalve all.

Vahepeal saatis vanaema meile USA-st nänni. Enamus oli loomulikult Annale mõeldud beebinänn, hästi pehmed ja mõnusad kostüümid. Oleme väga rahul ja kasutame igapäevaselt. Eriti meeldib mulle üks ilus väike kleit…ma küll ei tea, kuhu sellega minna, sest me ei käi väliüritustel eriti…üldse 🙂 Aga lisan paarist asjast pildi. Aa no ja mina sain maailma pehme pidšaama ja kuna olen suur päevatekkide ja dekoratiivpatjade fänn, siis eriti meeldis mulle ka Daisy saadetud pehme päevatekk. Mässin end sellesse nüüd igapäev.

 

 

Väga american tekk on aga see eest maailma soe ja pehme. Tudukad on ka lemmarid nüüd. Varem sai ikka kodus kantud ka visuaalselt atraktiivseid ööriideid ja üldse oldud atraktiivsem igatepidi aga nüüd oma imetamisrinnakate ja piimapatjade ning ilaste ja okseste hilpudega olen alla andnud. Sorry Kristjan! Mina ei oska pead anda millal või kas üldse saad oma ilusa naise tagasi 😀 See loomulikult on omaette peatükk. Mul on tunne, et kogu oma endises hiilguses Aune on gone forever, kui ma juhuslikult ei võida bingot ja noa alla, et ühtedest kohtadest midagi ära võtta ja panna teistesse kohtadesse 🙂  Jajaja ma tean, et alles 3 kuud möödas ning trenni tuleb teha ja  juurikaid süüa…blabla blaaa, on küll nii kerge see asi. See selleks!

sexy

Valgusin eemale oma teemast tegelikult….hmmm ahjaa, uued vidinad. Järgmisena siis laon lagedale meie ühe uue aasta lubadusega seotud uuenduse. Nimelt hakkasime pidama oma sissetulekute-väljaminekute kohta exeli tabelit. Krissu nägi vaeva ja meisterdas valmis ning mina täidan..saame tegelikult mõlemad seda täita, kui tarvis. Miks me seda tegime? No sellele on tegelikult väga lihtne põhjendus, eurod kaovad meie käest kui vesi sõelalt. Liiga kiiresti ja liiga palju. Kuhu? Keegi ei tea! Nüüdsest alates on meil selge ülevaade, mille peale ja kui palju kulub. Kuu lõpus on hea vaadata, millisesse lahtrisse läks liiga palju ja kas on olnud (kohe kindlasti on) üleliigseid, otstarbetuid, puhtalt emotsiooni najal tehtud oste ning VÄLTIDA neid järgmine kuu 🙂

Ühel päeval Kristiines sisseoste tegemisel jalutasime mööda Willmari putkast ja leidsime üliarmsa müts-salli/sooja krae Annabelile, hetkel veel on see suur kuid mõne kuu pärast paras ja igati otstarbekas…või siis lihtsalt armas. Seal olid parasjagu mõnusad soodukad ka ja kui Kristjan ei oleks peale ostu kaelkirjaku sammudega eemaldunud sellest putkast, oleksin mina leidnud veel üht koma teist vajalikku (loe:armsat, pehmet, toredat) asja, mida ”vaja” on.

 

20170107_162957808_ios
Hind oli langetatud 14-le rahale.

20170107_163128294_ios

Millal viimati  ja miks ostsite teie midagi uut ja ägedat oma majapidamisse?

1 thought on “Uued vidinad majapidamises.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial