Vaba nädalavahetus

Nüüd juba 3 nädalavahetust tagasi veetsime Kristjaniga esimese nädalavahetuse ilma Annata. Mõte tuli tegelikult minu ema poolt, kes oma töö ja teatriga pidevalt rakkes on ja soovis oma lapselast vabal päeval ninnunännutada ning pakkus välja, et võiksime siis üldse Anna ööseks tema juurde viia ja natuke ka omaette aega veeta. Tutvustasin plaani Kristjanile ja raske südamega olime nõus lapse laupäeval ema juurde viima ja järgi läksime pühapäeva õhtul natuke enne tuduaega. Annabel oli 3 kuud ja 1 nädal noor, kui veetis oma esimese öö vanaema juures. Vanaema sai suurepäraselt hakkama ja Anna oli supertubli laps. Käisid nad koos jalutamas, mängisid, käisid vannis, vaatasid kollide kompaniid ja jutustasid niisama. Aitäh minu kallile emmele!

 

 

Ilmselgelt Annabel nautis aega vanaema ja õdedega ja sai vaat, et rohkemgi tähelepanu, kui kodus. Igast tegevusest sain loomulikult oma 10 pilti, et oleks ikka selge pilt, mis toimub 🙂  Liigun nüüd sujuvalt minu ja Kristjani tegevuste juurde sel nv-l. Peale seda, kui olime Anna ema juurde viinud, tulime koju tagasi tööd tegema. Jah, te kuulsite õigesti! Kristjan tegi oma tööd ja mina tegin oma koolitöid. Õhtul olid meil piletid kinno vaatamaks ”Why Him” ja edasi pidi olema kodune romance aga läks nats teisiti. Anet oli koos oma eiksi Robiniga kuskil linnapeal hullamas sõpradega ja kutsus meid kampa. Peale filmi lõppu mõtlesime, et okei, läheme ja ütleme neile tere, sest nad jäid meile niikuinii tee peale. Nimelt olid nad Manna La Roosas. Läksime siis sinna ja üks asi viis teiseni ja natukese aja pärast veetsime aega  Deja Vu-s ning õhtu lõppedes lobisesime inimestega juba Katuse kohvikus. Nägime palju sõpru, tuttavaid, koolikaaslasi ja niisama tuttavaid nägusid linnas käimise aegadest. Jõime paar kokteili, paar pudelit vett ja kodus olime umbes kell 04 hommikul. Selline uni oli silmas, et jää või hambapesu pealt magama 🙂 Järgmisel päeval magasime 10-ni, harjumus on juba sees ja kella kukkudes avaneb ka silm ja uni läheb oma teed. Sõime hommikust, jutustasime ja lõuna paiku tegime ühe korraliku uinaku. See oli niiiii mõnuuus, uskumatu. Me minu raseduse ajal ikka tegime keskpäevaseid uinakuid, et ma jaksaks olla kauem üleval, kui kella 21-ni. Õhtul oli plaanis järgmine kinoseanss, seekord oli kambas ka  Kristjani isa Ago ja vaatama läksime ”Novembrit”, mis põhineb Andrus Kivirähki romaanil Rehepapp. Peale filmi saime sadamas kokku ühe tädiga, kellelt sain pulkadega voodi ühele oma beebiemmele, kellele ka kastitäie asju kingin. Kell oligi silmapilgutusel saanud 20 ja läksime ema juurde oma last sisse kasseerima. Tulime koju ja nunnutasime oma tagaigatsetud beeburit ja läksime magama (loe: vaatasime magavat last tund aega)

20170204_150640510_ios
Värskendav kokteil kaasaga
20170204_183311287_ios
Kiire pilt enne Date night-le minekut

 

20170206_104423335_ios
järgmine päev vanas rütmis edasi 🙂

 

Millal veetsite teie esimest korda peale lapse/te sündi esimese öö omaette või olite pikema aja ilma lapseta? Kas puhkamiseks või oli mõni muu põhjus ja kellele lapse hoida andsite?

 

2 thoughts on “Vaba nädalavahetus

  1. Lihtsalt huvi pärast küsin kas ta saab sul rpad? Rinnapiimalast vist oleks üsna keeruline ööseks kellelegi jätta. Aga tundub et teil oli väga mõnus vaheldus 🙂

    1. Muidu plika sai öösel rinda ja päeval pudelit aga jah tol päeval sai ainult RPA-d. Nüüd 4 kuud vana beebi ja on ainult RPA peal. Oli tõesti mõnus, sai kooliasjadega järjele ja natuke üks ühele aega. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial