Kes siin elab?

IMG_5762

Hei! Mina olen Aune- 26 aastane naine, ema, sõbranna, tütar, elukaaslane. Lisaks ühe 2.a tirtsu kasvatamisele õpin ma personalitööd,  digiturundust ning sotsiaalmeedia turundust. Kui mul hobideks aega oleks siis ma loeksin raamatuid, teeksin trenni ja valmistaksin ilusat ent tervislikku toitu, mediteeriksin, õpiksin postitantsu ja fotograafiat.   Kirjutan siin blogis avameelselt lapse kasvatamisest, elust ja olust Hispaanias, kuna just seal me oma perega pesitseme, aga ka pereelust ja enda hingeelust. Avaldan arvamust, jagan muresid, räägin toitumisest ning unistustest. See ei ole muinasjutt, see on argipäev ja puhkepäev vaheldumisi.

Juttu tuleb veel minu elukaaslasest Kristjanist, keda nimetan edaspidi Härraks ent meie tütrest, Annabelist (Anna). Kristjan on 33 aastane ja realiseerib oma unistust Gibraltaril, töötades CRM spetsialistina ja Annabel on kodune, suurte energiavarudega ning ootamatult kileda häälega väikelaps.

Head lugemist!😉

NB: Blogi on kaitstud autoriõigustega, kui soovid kasutada minu lehel avaldatud teksi ja/või pilte, palun märkida juurde viide või kirjuta mulle, arutame läbi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s