Kuidas ma kodust poppi panin

Mnjah…täna on juba neljapäev, kuid aega ning mahti kirjutada oma EELMISEST nädalavahetusest on alles täna. No midagi ei ole teha, siiamaani olen arvuti taga vaid kirjutanud praktika päevikut ja sirvinud ATS-i ehk avaliku teenistuse seadust. Prioriteedid on vähemasti paigas aga kurb meel on küll, et tihedamini kirjutada ei saa, paljud mõtted jäävad õhku rippuma ja seejärel kaovad unustusse.

Et siis eelmine nv….laupäeval käisin Dresshouses tööl ja üks minu kolleegidest kutsus mind õhtusele istumisele töökaaslaste keskis. Mõtlesin küll tükk aega ja kirjutasin kaasale: “Näe, mind ka kutsuti välja, mis sa kostad?”. Vastus tuli umbes selline, et mida sa moor ootad, kao välja ja lõbutse nats. 🙂 Okei, nii hullusti ei öeldud aga mõte jäi samaks. Nii siis otsustasingi, et lisaks tööpäevale, lähen veel õhtul töökaaslastega välja istuma ja Kristjan Kasearu kontserdile, mis toimus Vabank ööklubis.

Valisin Dresshouse-st endale ka üliilusa kleidi ning käisin poest läbi ja soetasin endale nude sukad ja paar ripsmeid, sest mul endal neid ju ei ole (ripsmeid/nude sukakaid). Kodus läks kena 5 aastat ja valmis ma olingi. Ilus kui päev, iseennast ei tundnud äragi kogu selle meigikihi alt 🙂

20170401_202314641_iOS
Kvaliteet ei ole kiita, aga vast pole hullu

Alustasime BJÖRN Espresso Bar kohvikust, mis on väga hubane ja armas koht. Ma soovitan sinna kindlasti minna kohvitama, sõbrannadega õhtustama, peiksiga kohtingule.  Infot saab Björni kohta SIIT.  Peale Björni võtsime autoga tee Vabank suunas ja istutasime end kenasti voodi-,/diivanlauda ja nautisime klaasikese, kaks MÖET-i.  Mõne aja pärast esines meile härra Kasearu Lenny Kravitz-i repertuaariga ning hiljem sai sammud võetud ka tantsuplatsile. Üldjoontes oli tavaline “klubitamine”. Nagu ikka mehed nillisid naisi, piidlesid neid pool õhtut ja kui piisavalt vägijooki sees, siis hakati lähenemiskatseid sooritama ja naistele välja tegema. Õhtu lõppes ikka nn ”jagamisega” ja iga roju läks oma koju…välja avatud need, kes läksid kellegiga kaasa teise koju. 🙂 Mina õnneks sain ikka enda koju ja rõõm oli suur, kui kodu uksest sisse astusin. Kleidi olin ilusti riidepuule pannud, meigi pesin maha, ehted läksid oma karpi, öösärk selga ja ohooo, kes tegi häält? No otse loomulikult oli see minu armas laps, kelle kõht oli kogu sellest magamisest tühjaks läinud ja soovis natuke sooja piima, et siis taas õndsasse unne vajuda. Söötsin lapse kõhu täis ja vajusin ka ise üsna kiiresti sügavasse unne.

Nagu ikka, pidi väljas käimise ja lõbutsemise eest intresse maksma ehk kaua ma magada ei saanud ja pühapäeval ei olnud mul just kõige parem tervis. Vahelduva eduga Annabeli kõrvalt üritasin ikka silma looja lasta aga nojah..teadagi seda värki :). Õnneks sai Kristjan imeilusti hakkama ka ilma minu sekkumiseta ja viis Anna õue pikale jalutuskäigule, et ma kasvõi natukene sõba silmale saaksin. Aitäh! Võtan kogu selle loo kokku niiviisi- oli tore, kuid kodus on ikka toredam. Jah, ma sain natukene oma tiibu sirutada see kõik oli väga tore ja kift. Aga teate mis? Nädalavahetusel olla koos oma armsa perega on kordades toredam.. Esiteks saab nv-l lõpuks ometi koristada korralikult. 😀 Kui imelik, eksole? Koristamine pole ju üldse fun tegevus! Tegelikkuses on hea ja mõnus kodus olla, kui see on korras ja puhas ning hoolitsetud ja kuna kõike Anna kõrvalt teha ei saa siis nv on just see ideaalne aeg, kus saab lapse muretult anda isa hoolde ja käia kodu oma MONK pilguga üle käia ja kraamida seda natukene (või siis palju). Plussiks on veel meie toredad jalutuskäigud kolmekesi…need on nii erilised just seepärast, et neid saab teha AINULT nädalavahetusel. Siis me saame teha kõiki tegevusi koos: süüa hommikust, lõunast ja õhtust, käia õues, mängida Annaga, kaisutada ja  muud toredat, mida üks perekond teeb.

Kui ma nüüd tahaksingi kusagile välja minna siis eelistaksin ma teha seda koos Kristjaniga. Näiteks sööma, kinno, teatrisse või kontserdile. Me küll elame koos aga tegelikult veedame üsna üürikese aja päevast koos ja  enamasti siis ka magame. Nii, nüüd aga liigun sujuvalt juba muude teemade juurde. Tahtsin ju rääkida sellest, kuidas ma väljas käisin ja seda ma tegingi. Tsau-plau praeguseks 😉

 

Millal panite teie esimest korda kodust poppi ja nautisite väljaskäimist sõprade/sõbrannadega? Kas mõtlesite terve aja, mis kodus toimub või saite ka natukene mõtteid mujale?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial